OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

17.08.2020

Pożyteczny sprawdzian w Lubinie (2011)

W dniu 15 sierpnia, nasza drużyna orlików po raz kolejny zaproszona została na mecz sparingowy do Zagłębia Lubin.

Spotkanie zostało rozegrane systemem 4x 20 minut. Nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, grając z drużyną Zagłębia jak "równy z równym". Ostatecznie Polonia uległa Zagłębiu 10:11 (4:1, 3:2, 2:1 i 1:7). Cała nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie.

Mecz ten pokazał, że w niczym nie odbiegamy modelem szkolenia oraz jakością gry od najlepszych Szkółek w Polsce. A już w przyszłą niedzielę kolejne wyzwanie.

Po raz pierwszy Nasi piłkarze zmierzą się na turnieju w Inowrocławiu z Barca Akademy Warszawa

Nie możemy się doczekać piłkarskich emocji.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Mikołaj Jaśkowiak, Kuba Kruk, Maksymilian Lange, Piotr Pawlaczyk, Filip Majchrzak, Dominik Burchacki, Wojciech Ratajczak, Giovani Henriquez, Adam Jankowski, Igor Nowak.

Najnowsze aktualności

  • 13.02.2024

    Żacy grali z Orlikiem Poznań (2015)

    W sobotni poranek obie grupy żaków Polonii (rocznik 2015) zmierzyły się z rówieśnikami reprezentującymi Orlik Poznań.

  • 13.02.2024

    Żacy sparowali w Kamionkach (2014)

    W sobotę zespół orlików młodszych udał się do Kamionek, aby rozegrać mecz kontrolny z miejscową Avią.

  • 13.02.2024

    Orlicy grali z Orlikiem (2013)

    W sobotę w ramach gry kontrolnej zespół Polonii Środa 2013 II zagrał z Orlikiem Miłosław na orliku przy ulicy Lipowej.

  • 13.02.2024

    Sparingowe zwycięstwo z Lechem 2010 (2009)

    W sobotę przygotowujący się do rozgrywek ligi profesjonalnej zespół trampkarzy starszych (rocznik 2009) rozegrał mecz z Lechem Poznań 2010. Poloniści od początku przejęli inicjatywę i skutecznie punktowali rywali. Do przerwy trzy bramki strzelił Antoni Staszak, a w drugiej połowie nasza drużyna dołożyła jeszcze sześć trafień.

  • 12.02.2024

    Zwycięstwo młodzików z Kłosem (2012)

    W sobotnie południe Polonia 2012 II rozegrała mecz sparingowy z Kłosem Zaniemyśl. Poloniści od początku stwarzali więcej sytuacji i prowadzili już trzema bramkami, ale w końcówce spotkania goście zmniejszyli straty.

  • 12.02.2024

    Grad goli w Śremie (2011)

    W niedzielę zespół młodzików Polonii (rocznik 2011) rozegrał w Śremie mecz kontrolny z miejscową Wartą. Spotkanie zostało rozegrane na mniejszym boisku pod balonem, co zagwarantowało wiele bramek.

  • 12.02.2024

    Dobre spotkanie z Odrą

    W ostatnim przed obozem meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzyli się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lesznie z innym trzecioligowcem – Odrą Bytom Odrzański.

  • 12.02.2024

    Czwarte miejsce w ostatniej fazie eliminacji (Juniorki)

    W niedzielę zespół juniorek Polonii Środa Wielkopolska był gospodarzem turnieju ostatniej trzeciej fazy eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 kobiet w futsalu. Turniej rozgrywany był w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu. Polonistki mimo dobrej gry zdołały wywalczyć jeden punkt, który dał podopiecznym Kamila Kudły i Weroniki Rychlewskiej czwarte miejsce. Awans do turnieju finałowego wywalczyły Unia 1 Opole/UKKS Katowice oraz Ślęza Wrocław.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.