OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

04.05.2022

Porażka ze Stomilankami

Stomilanki grały bardzo mądrze. Długo utrzymywały się przy piłce zmuszając nas do ciągłego biegania  wzdłuż i wszerz boiska a w odpowiednim momencie przyspieszały grę i z „przeczytaniem” tego schematu miałyśmy dziś ogromny problem. Próbowałyśmy oczywiście poprawić własną organizację gry w trakcie meczu ale na tle tak dobrze dysponowanego rywala było to wręcz niewidoczne i mało z tego wynikało. Pierwsze 45 minut było niestety „przespane” i zakończyło się prowadzeniem zespołu z Olsztyna 2:0. W drugiej połowie poczynania taktyczne zespołu poprawiły się. Na pewno było też więcej walki z naszej strony i takiej sportowej złości. Tworzyłyśmy sobie pojedyncze okazje podbramkowe i właśnie z takiej akcji po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym Stomilanek zdobyłyśmy honorową bramkę w tym meczu. Ruszyłyśmy jeszcze ambitnie do ataku nie mając już czego bronić ale czasu niestety było już za mało by odmienić losy tej rywalizacji. Dodatkowo rywalki przeprowadziły skuteczny kontratak po którym zdobyły trzecią bramkę. Ostatecznie Stomilanki wygrały zasłużenie w Środzie Wlkp. 3:1. Z pokorą przyjmujemy porażkę. Teraz czas na analizę, bo w kolejny weekend również bardzo trudne spotkanie. Jedziemy do Łodzi gdzie będzie czekał na nas zawsze groźby zespół SMS-u II.

Polonia Środa wystąpiła w składzie: Parecka- Nowak, Falkowska, Ratajczak, Szewczyk- Grzybowska (Walczak), Drożak- Szukalska, Mikołajczak, Ciesiółka- Wielińska (Sroczyńska)

Rezerwowe: Kraska, Forszpaniak

Najnowsze galerie

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.