OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

09.09.2020

Porażka z Wiarą Lecha (2009)

W inauguracyjnym meczu ligowym podopieczni trenera Pawła Hoffmanna podejmowali na swoim boisku drużynę Wiary Lecha Robakowo.

Spotkanie rozpoczęło się punktualnie. Do dziesiątej minuty drużyny na przemian stwarzały sytuacje podbramkowe. Niestety po koło kwadransie gry więcej szczęścia miała drużyna przeciwna, która zdobyła pierwszą bramkę. Strata bramki podziała na polonistów mobilizująco. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W dwudziestej minucie piłkarze Polonii przejęli piłkę w środkowej strefie boiska i przeprowadzili wzorową akcje zakończona skutecznym trafieniem do bramki przeciwnika. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. W 41 minucie drużyna gości  zdobywa bramkę  z kontrataku. Strata braki zmotywowała polonistów do stwarzania sytuacji podbramkowych by zdobyć wyrównującego gola. Podopieczni Pawła Hoffmanna dokonują tego w  46 minucie. W dalszej części spotkania przeważa drużyna gości która zdobywa cztery kolejne bramki.  Spotkanie zakończyło się przegraną młodych polonistów 2:6. Drużyna dziękuję swoim wiernym kibicom za doping.

Polonia wystąpiła w składzie: B. Kruk, B. Rusin, J. Sawuć, J. Purtak, S. Grządzielewski, M. Mikuliński, S. Korzeniewski, M. Roszkiewicz, B. Jóźwiak, K. Maciejewski, G. Antczak, W. Rozwora, A. Staszak, S. Jaskólski.

Najnowsze aktualności

  • 26.09.2024

    Porażka z LPFA Krzykosy (2012)

    W sobotę kolejny mecz w 2. lidze okręgowej rozegrała druga grupa rocznika 2012 naszej akademii. Młodzi Poloniści na boisku CTP przegrali z LPFA Poznań/Dominowo/Krzykosy 0:16 (0:5).

  • 26.09.2024

    Wysoka wygrana w Krotoszynie (2012)

    Intensywny weekend mają za sobą zawodnicy z rocznika 2012. W meczu 1. ligi wojewódzkiej Polonia 2012 wygrała na wyjeździe aż 13:2 (5:2) z zespołem Akademii Talentów Krotoszyn. Poloniści pozostają niepokonani i prowadzą w rozgrywkach, choć tyle samo punktów zgromadziła Polonia 1912 Leszno. Druga drużyna rywalizująca w 1. lidze okręgowej przegrała swój wyjazdowy mecz z Avią Kamionki 1:6. Ponadto drużyna rozegrała w niedzielę dodatkowy mecz w zastępstwie za zespół juniorek Polonii. W meczu 2. ligi okręgowej C2 (rocznik 2011) nasz zespół wysoko wygrał w UKS-em Śrem.

  • 25.09.2024

    Z nową miotłą w Świnoujściu

    W sobotę 28 września piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół uda się do Świnoujścia na pojedynek z tamtejszą Flotą.

  • 25.09.2024

    Sześć punktów na start (Juniorki)

    Od dwóch zwycięstw rozpoczęły juniorki Polonii rywalizację w lidze wojewódzkiej. Polonistki najpierw na własnym boisku wygrały 3:2 (0:1) ze Sparks Poznań po trzech golach Nikoli Jeziorskiej, natomiast w niedzielę na wyjeździe 4:0 pokonały drużynę Medyka II Konin. Bramki w tym meczu zdobywały Wiktoria Nowicka - dwie, Blanka Olejnik oraz Nikola Jeziorska.

  • 25.09.2024

    Domowa porażka z Liderem (2011)

    Mimo walecznej postawy nie udało się Polonistom z rocznika 2011 pokonać na własnym boisku Lidera Swarzędz. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, ale po przerwie zespół Polonii nie ustrzegł się błędów i przegrywał 0:2. Polonia szybko złapała kontakt po trafieniu Kuby Kucharskiego, ale jak się potem okazało był to jedyny gol tego dnia dla naszej drużyny. Goście natomiast przypieczętowali swoje zwycięstwo trafiając jeszcze w 68. minucie. Dobrze z kolei spisał się drugi zespół, który w wyjazdowym pojedynku wygrał 8:5 (3:1) z MKS Trzemeszno.

  • 25.09.2024

    Zwycięstwo w Solcu z LPFA (2010)

    Trzy punkty w Solcu wywalczyła druga drużyna rocznika 2010, która rywalizuje w 2. lidze okręgowej! Poloniści wygrali z grającym tam LPFA Poznań/Dominowo/Krzykosy 3:0, choć do przerwy gole nie padały. Do siatki rywali dwa razy trafił Marcel Kaleta, a jednego gola zdobył Dawid Gołębiak. Po dwóch meczach nasz zespół ma na koncie cztery punkty.

  • 25.09.2024

    Cenne zwycięstwo z Lechem (2010)

    W swoim ósmym meczu 1. ligi wojewódzkiej zespół Polonii 2010 odniósł ósme zwycięstwo! Tym razem Poloniści pokonali niepokonanego dotąd Lecha Poznań 2011! Wynik spotkania szybko otworzył Łukasz Miszkiewicz, a przed przerwą trafiali jeszcze Kamil Jankowiak i Nikodem Odwrot. Ten wynik zwiastował łatwe zwycięstwo, ale goście w drugiej połowie ruszyli do odrabiania strat. Ostatecznie udało się się zdobyć tylko dwa gole i do nasz zespół cieszył się ze zwycięstwa 3:2.

  • 25.09.2024

    Zwycięstwa w Owińskach i Kiszkowie (2008)

    Polonia 2008 musiała się mocno napocić, aby wywieźć z Owińsk trzy punkty. Nasz zespół przegrywał od 25. minuty, ale jeszcze przed przerwą udało się doprowadzić do wyrównania. W drugiej połowie Poloniści szybko wyszli na prowadzenie, ale nie potrafili uzyskać bezpiecznej przewagi. Dopiero w doliczonym czasie gry zwycięstwo przypieczętował Oliwier Pacholski. Drugi zespół roczników 2008 oraz 2009 wygrał w Kiszkowie aż 12:0, a spotkanie przebiegało pod dyktando Polonistów, którzy już do przerwy strzelili aż osiem goli.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.