11.09.2016
Porażka z AKF Poznań (2006)W sobotę 10.09.2016r o godzinie 13:00 na boisku w Poznaniu przy ul. Harcerskiej pierwsza drużyna orlika młodszego rozegrała drugie spotkanie o mistrzostwo Ligi Orlika E1 z zespołem Akademii Kreatywnego Futbolu Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0.
Rywal dobrze znany młodym Polonistom. Trener zespołu Leszek Maźwa założył otwartą i bardzo ofensywną grę. Niestety warunki rozgrywania spotkania były trudne. Słońce było największą przeszkodą dla dwóch zespołów. Polonia Środa na co dzień trenuje na sztucznej nawierzchni natomiast mecz odbył się na naturalnej. Mecz rozpoczął się obiecująco dla Polonii Środa, już na początku spotkania Szymon Rauhut oddał silny strzał niestety piłka trafiła w poprzeczkę. Gospodarze również stwarzali sytuacje jednak nie potrafili pokonać naszego bramkarza. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0-0.
Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej. Niestety gospodarze w 41 minucie oddali strzał, piłka odbiła się od zawodnika Polonii zmieniając kierunek i wpadła do bramki. Kolejne trzy minuty to katastrofa, gospodarze zdobyli dwie bramki ustalając wynik na 3-0. W końcówce Poloniści mieli jeszcze kilka sytuacji lecz w bramce dobrze spisał się bramkarz gospodarzy. Szkoda straconych punktów bo z przebiegu spotkania wynik remisowy byłby sprawiedliwy. Brawa należą się wszystkim chłopakom którzy wchodząc na boisko walczyli na maksimum swoich możliwości.
Kolejne spotkanie Polonia Środa rozegra 17.09.2016 o godzinie 16:00 na boisku w Środzie Wlkp. przy ul. Sportowej gdzie rywalem będzie zespół Wielkopolska Komorniki. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.
Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Łoda J, Dawicki M(k), Kruk K, Nowakowski M, Oboda O, Rauhut Sz, Wawroski J, Grajek K, Wójkiewicz, Manicki K, Hładyszewski P.
Najnowsze aktualności
-
06.02.2013
W sobotę kolejny sparing
W najbliższą sobotę drużyna Polonii Środa Wielkopolska rozegra trzeci mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Tym razem przeciwnikiem średzian będzie inny przedstawiciel czwartej ligi Płomyk Jarota II Jarocin.
-
05.02.2013
Juniorzy młodsi przegrywają sparing z Przemysławem
W niedzielę 3 lutego zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem naszych zawodników była drużyna Przemysława Poznań występująca na co dzień w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Przemysława 5:3 (3:3).
-
05.02.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (3)
Podobnie jak w poprzednim tygodniu przygotowaliśmy dla Was raport z przygotowań ligowych rywali, których w porównani z poprzednimi zestawieniami jest zdecydowanie mniej.
-
05.02.2013
Finał akcji dobroczynnej
W poniedziałek nastapiło przekazanie srodków finansowych Michałowi i Piotrowi Staniszewskim,które zostały zebrane podczas V-go Balu Sympatyków KS Polonia Środa .
-
04.02.2013
Polonia rozpoczęła piąty tydzień treningów
Dziś piąty tydzień treningów rozpoczęli piłkarze Polonii Środa Wielkopolska. Poloniści tradycyjnie, jak w każdy poniedziałek, trenowali w hali Liceum Ogólnokształcącego.
-
04.02.2013
Remis rezerw ze Spartą Orzechowo (akt.)
W niedzielnym meczu towarzyskim rezerwy Polonii Środa Wielkopolska zremisowały z Spartą-Sklejka Orzechowo 2:2. Spotkanie zostało rozegrane w Baranowie na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
-
03.02.2013
Statystyki z meczu Warta Miedzychód - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z wczorajszego meczu sparingowego Polonii Środa z Wartą Międzychód. Spotkanie zakończyło się wygraną średzian 3:1 po dwóch golach Michała Wawszczaka i jednym Krystiana Pawlaka.
-
03.02.2013
Rezerwy zmierzą się ze Spartą Orzechowo
Dziś swój drugi mecz sparingowy w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozegra drużyna rezerw Polonii Środa. Przeciwnikiem średzian będzie Sparta-Sklejka Orzechowo.






















































