12.02.2020
Porażka rezerw z KłosemW sobotę 8 lutego drużyna rezerw rozegrała kolejny sparing. Tym razem na boisku w Śremie zmierzyła się z Kłosem Zaniemyśl.
Dużo zdrowia i serca musieli Poloniści włożyć w to spotkanie, aby zniwelować różnicę w wieku i doświadczenia, bowiem ponownie zagrali w bardzo odmłodzonym składzie. Długo udawało im się dotrzymać kroku przeciwnikom .Stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki ale niestety za każdym razem zawodziła ich skuteczność. Rywale natomiast, trzykrotnie zdołali zaskoczyć naszą obronę i dzięki temu zwycięsko wyszli z tej batalii. Następny mecz poloniści rozegrają z KS Mosina 16 lutego na boisku w Gnieźnie. Miejmy nadzieję, że wreszcie wszyscy chorzy i kontuzjowani zawodnicy wrócą do gry aby rezerwy mogły w pełnym składzie kontynuować przygotowania do rundy wiosennej.
Z Kłosem zagrali: B. Opieliński, N. Parus, P. Miśkiewicz, W. Kozłowski, J. Łopata, D. Kropski, I. Motyl, M. Janicki, M. Łoniewski, B. Włodarczak, E. Radziejewski, D. Nyczak, J. Tomczak, K. Drzewiecki.
Najnowsze aktualności
-
23.07.2025
Rozmarynowski szkolił się z Janem Urbanem
W dniach 21–22 lipca 2025 roku w Łodzi odbyła się Ogólnopolska Konferencja Trenerów z licencją UEFA Pro, w której udział wziął także szkoleniowiec Polonii Środa Wielkopolska Maciej Rozmarynowski.
-
19.07.2025
Beniaminek ze Stargardu ograny
Drugi sobotni sparing poloniści rozegrali w Stargardzie a ich rywalem był beniaminek rozgrywek trzecioligowych, zespół prowadzony przez byłego szkoleniowca Polonii Środa Krzysztofa Kapuścińskiego – Kluczevia Stargard.
-
19.07.2025
Porażka z rezerwami Pogoni
W sobotę 19 lipca piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrali kolejne dwa spotkania towarzyskie. Tym razem sztab szkoleniowy podzielił zespół na dwie ekipy tak żeby każdy z zawodników zagrał pełne 90 minut. W pierwszym meczy podopieczni Macieja Rozmarynowskiego w Szczecinie zmierzyli się z drugim zespołem Pogoni.
-
18.07.2025
Terminarz Proton klasy A 2025/2026 - runda jesienna
Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarz Proton klasy A, grupy IV na sezon 2025/2026.
-
17.07.2025
Miłosz Garstkiewicz wraca do Polonii Środa !!!
Nie zwalnia tempa transferowa ofensywa Polonii Środa Wielkopolska. Kolejnym zawodnikiem który dołącza do „bandy Rozmarynowskiego” jest dobrze znany w naszym mieście i bardzo utalentowany bramkarz.
-
16.07.2025
Składy lig wojewódzkich w rundzie jesiennej 2025/2026
Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej wraz z Wydziałem Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego opublikowały składy składy grup 1. i 2. lig wojewódzkich w kategoriach junior, trampkarz oraz młodzik. Tym samym swoich rywali w rozgrywkach ligowych poznały Polonia 2009, Polonia 2010 I, Polonia 2010 II, Polonia 2011, Polonia 2012, Polonia 2013 oraz Polonia 2014.
-
15.07.2025
Terminarz Centralnej Ligi Juniorek U-16 - runda jesienna
Departament Piłkarstwa Kobiecego Polskiego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarz Centralnej Ligi Juniorek do lat 16 na sezon 2025/2026.
-
14.07.2025
PP: Zespoły Polonii poznały rywali w I rundzie
W piątek 11 lipca Wielkopolski ZPN przeprowadził losowanie I rundy okręgowego Pucharu Polski. Do gry na tym etapie przystąpią dwa zespoły naszego klubu - Polonia III (beniaminek klasy A) oraz Polonia 2010.