20.05.2024

Porażka młodzików z liderem (2012)

W czwartek mecz II ligi okręgowej D2 rozegrał drugi zespół Polonii 2012. Podopieczni Kornela Ladrowskiego na wyjeździe z liderem rozgrywek Pogonią Książ Wielkopolski 0:3 (0:1).

Czwartkowy mecz długimi fragmentami był wyrównany, a obie drużyny stwarzały sytuacje strzeleckie. Pierwszą bramkę strzeliła Pogoń w 14. minucie, a Poloniści próbowali konstruować swoje akcje, jednak bezskutecznie. Pogoń strzeliła jeszcze dwie bramki w drugiej połowie spotkania i wygrała spotkanie 3:0.

Polonia 2012 II: II liga okręgowa D2 - grupa 6
16 maja 2024, godz. 17:00 - Książ Wielkopolski
Pogoń Książ Wielkopolski 3:0 (1:0) Polonia III Środa Wielkopolska
Kacper Tischer 14, Adam Machowiak 49, 76

Polonia: 99. Patryk Czubaj - 1. Leon Jankowiak, 4. Mikołaj Biskup, 6. Kazimierz Nowacki, 8. Nikodem Mazurczak, 9. Roger Mazur, 10. Kiril Bezsmertnyi, 11. Timur Tsarenko, 13. Kyrylo Hrynov, 17. Franciszek Batycki. Grali także: 18. Kacper Grochowski, 19. Alan Grzelka, 80. Nikodem Wolniewicz. Trener: Kornel Ladrowski.