17.08.2012
Porażka dziewczyn z Victorią WrześniaW przedostatnim dniu obozu dziewczęta Polonii Środa rozegrały swój drugi sparing. Rywalem polonistek była drużyna trampkarzy Victorii Września. Spotkanie trwało 2x20 minut.
Przez pierwszą połowę na boisku dominowali chłopacy z Wrześni dokumentując swą przewagę zdobyciem dwóch bramek w 8. i 19. minucie. Średzianki jednak w pełni zaangażowane oddawały coraz więcej strzałów na bramkę przeciwników. Podczas przerwy, rady i wsparcie trenera spowodowały że dziewczyny wyszły na drugą część spotkania jeszcze bardziej zmotywowane. Zawodniczki Polonii zaczęły grać bardziej agresywnie co spowodowało że stworzyły sobie kilka okazji bramkowych i rezultatem tego była bramka strzelona w 36 minucie przez nową piłkarkę naszego klubu Patrycje Grzybkowską.
Mimo niekorzystnego wyniku i zmęczenia dziewczyny pokazały jak bardzo są silną drużyną i z boiska zeszły z podniesioną głową.
Polonia wystąpiła w składzie: Emilia Krajewska, Jagoda Zielińska, Daria Sroczyńska, Sylwia Jędrzejczyk, Roksana Wojtecka, Patrycja Grzybkowska, Monika Purgał, Agata Ratajczak, Alicja Oczkowska, Julia Mikołajczak, Agnieszka Szafran oraz Anna Regulska, Patrycja Kowańdy
Najnowsze aktualności
-
18.10.2023
W sobotę w Stargardzie
W sobotę 21 października na stadionie w Stargardzie kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. Rywalem tym razem będzie zespół Błękitnych Stargard. Ostatnie spotkania pomiędzy oboma ekipami dostarczają kibicom sporą ilość emocji więc zapowiada się ciekawy pojedynek.
-
18.10.2023
Aktywna niedziela orlików (2014)
W niedzielę zespół orlików młodszych rozegrał dwa turnieje ligowe Wielkopolskiego ZPN. Pierwszy z nich odbył się w Środzie Wielkopolskiej, gdzie naszym młodym zawodnikom przyszło zmierzyć się z Avią Kamionki i Wartą Śrem. Chłopcy pokazali co potrafią, tworzyli miłe dla oka sytuacje zwieńczone zdobytymi golami. Druga część drużyny pojechała do Kórnika. Tam mieli okazje zagrać z Kotwicą Kórnik, Wartą Śrem, Spartą Sklejka Orzechowo oraz Kłosem Zaniemyśl. Niestety kontuzja palca naszego bramkarza w pierwszym meczu wykluczyła go z gry między słupkami, a godnie zastąpił go nasz obrońca. Chłopcy stosowali wysoki pressing, świetnie przechwytywali piłkę i zdobyli efektowne bramki.
-
18.10.2023
Transmisja ze Stargardu
Oczywiście ze spotkania trzynastej kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Błękitnymi Stargard przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji o godzinie 11:45.
-
18.10.2023
Orlicy grali w Śremie (2013)
W sobotnie południe zespół orlików E1 Polonii Środa Wielkopolska (2013) rozegrał na boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Śremie mecze w ramach turnieju ligowego Wielkopolskiego ZPN. Zawodnicy Polonii rywalizowali z zespołami Warty Śrem, UKS Śrem, Avii Kamionki oraz Orlika Miłosław.
-
17.10.2023
Pewne zwycięstwo z Avią (2013)
W meczu I ligi okręgowej młodzików świetnie spisują się orlicy starsi Polonii Środa Wielkopolska. Podopieczni Radosława Falgiera i Kamila Drzewieckiego odnotowali kolejne zwycięstwo ze starszymi kolegami, tym razem pokonując 6:3 Avię Kamionki. Hat tricka ustrzelił Karol Maleszka, dwie bramki dołożył Jakub Przybyłek, a raz do siatki rywali trafił Paweł Szumski. Polonia zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli.
-
17.10.2023
SMS APR Ślesin pokonany (2012)
Polonia Środa 2012 odniosła kolejne bardzo ważne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. Podopieczni Bartosza Tomaszewskiego i Miłosza Chojnackiego na swoim boisku wygrali z SMS AP Reissa Ślesin 2:0 (0:0) po dwóch golach Witolda Chojnackiego.
-
17.10.2023
Zwycięstwo z Orlikiem Miłosław (2005)
W niedzielę 15.10.2023 o godz. 10.00. na boisku w Środzie Wlkp. drużyna juniora starszego rozegrała spotkanie o mistrzostwo Ligi Okręgowej Juniora A1 z zespołem Orlika Miłosław. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii 8-0. Bramki dla Polonii strzelili: Michał Bańkowski - 2, Adrian Olejniczak - 2, Jakub Łoda - 1, Kuba Jankowski - 1, Dominik Wojtkowiak - 1, Maksym Trehub - 1.
-
17.10.2023
Trzy punkty z GKS-em
Zespół rezerw Polonii Środa w kolejnym meczu ligowym mierzył się w Dopiewie z tamtejszym GKS-em.


























































