OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

17.08.2012

Porażka dziewczyn z Victorią Września

W przedostatnim dniu obozu dziewczęta Polonii Środa rozegrały swój drugi sparing. Rywalem polonistek była drużyna trampkarzy Victorii Września. Spotkanie trwało 2x20 minut. 

Przez pierwszą połowę na boisku dominowali chłopacy z Wrześni dokumentując swą przewagę zdobyciem dwóch bramek w 8. i 19. minucie. Średzianki jednak w pełni zaangażowane oddawały coraz więcej strzałów na bramkę przeciwników. Podczas przerwy, rady i wsparcie trenera spowodowały że dziewczyny wyszły na drugą część spotkania jeszcze bardziej zmotywowane. Zawodniczki Polonii zaczęły grać bardziej agresywnie co spowodowało że stworzyły sobie kilka okazji bramkowych i rezultatem tego była bramka strzelona w 36 minucie przez nową piłkarkę naszego klubu Patrycje Grzybkowską.

Mimo niekorzystnego wyniku i zmęczenia dziewczyny pokazały jak bardzo są silną drużyną i z boiska zeszły z podniesioną głową.

Polonia wystąpiła w składzie: Emilia Krajewska, Jagoda Zielińska, Daria Sroczyńska, Sylwia Jędrzejczyk, Roksana Wojtecka, Patrycja Grzybkowska, Monika Purgał, Agata Ratajczak, Alicja Oczkowska, Julia Mikołajczak, Agnieszka Szafran oraz Anna Regulska, Patrycja Kowańdy

Najnowsze aktualności

  • 31.01.2024

    Sparingowa wygrana w Śremie (2010)

    W niedzielę drugi zespół trampkarzy młodszych rozegrał kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań do udziału I lidze okręgowej. Poloniści na wyjeździe pokonali 5:4 UKS Śrem, a hat tricka ustrzelił Adam Poloszyk. Po jednej bramce dołożyli Dawid Buczma oraz Franciszek Leżała.

  • 31.01.2024

    Orlicy zagrali z dziewczynami (2013)

    W sobotę w ramach gry kontrolnej orlicy starsi (rocznik 2013 II) zmierzyli się z zespołem dziewczyn.

  • 30.01.2024

    MMP U-15 w futsalu: Polonia na miejscach 5-8!

    Polonia Środa Wielkopolska zajęła 5.-8. miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 15 w futsalu! To ogromny sukces naszych młodych zawodników, którzy znaleźli się wśród ośmiu najlepszych drużyn futsalowych w Polsce! Od początku turnieju Poloniści spisywali się świetnie, a braku awansu do półfinału zdecydowały rzuty karne. Warto też dodać, że Filip Staszak zajął drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Gratulacje!

  • 30.01.2024

    Gry żaków i skrzatów z Mieszkiem (2016)

    W sobotnie popołudnie zespoły żaków 2016 oraz skrzatów 2017 rozegrały mecze kontrolne z Mieszkiem Gniezno. Spotkania rozgrywane były na orliku pod balonem w Gnieźnie.

  • 30.01.2024

    Sparingowe zwycięstwo w Śremie (2012)

    W niedzielę zespół Polonii Środa 2012 II udał się do Śremu, gdzie rozegrał mecz kontrolny z miejscowym UKS-em. Podopieczni Kornela Ladrowskiego byli tego dnia wyjątkowo skuteczni i zaaplikowali rywalom dziewięć bramek! Do siatki trafiali Gabriel Banaszak (2), Nikodem Mazurczak (2), Franciszek Batycki, Timur Tsarenko, Kiril Bezsmertnyj, Mikołaj Biskup oraz Jakub Jacków.

  • 29.01.2024

    Trzy bramki od Ślęzy

    W kolejnym meczu towarzyskim rozegranym tej zimy piłkarze Polonii Środa mierzyli się we Wrocławiu z innym trzecioligowcem – Ślęzą.

  • 29.01.2024

    Sparingowe zwycięstwo z Liderem (2011)

    W niedzielnie południe mecz sparingowy z Liderem Swarzędz zagrali młodzicy Polonii 2011. Zespół Kamila Kudły i Łukasza Żeglenia po wyrównanym spotkaniu wygrał 3:2, a o zwycięstwie przesądził hat trick skompletowany przez Oskara Różewicza.

  • 29.01.2024

    Sparingowo z Amicusem (Dziewczyny)

    W sobotę w hali SP2 zespół juniorek Polonii rozegrał sparing z Amicusem Mórka w ramach przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Wielkopolski U-16 oraz III etapu eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.