17.08.2012
Porażka dziewczyn z Victorią WrześniaW przedostatnim dniu obozu dziewczęta Polonii Środa rozegrały swój drugi sparing. Rywalem polonistek była drużyna trampkarzy Victorii Września. Spotkanie trwało 2x20 minut.
Przez pierwszą połowę na boisku dominowali chłopacy z Wrześni dokumentując swą przewagę zdobyciem dwóch bramek w 8. i 19. minucie. Średzianki jednak w pełni zaangażowane oddawały coraz więcej strzałów na bramkę przeciwników. Podczas przerwy, rady i wsparcie trenera spowodowały że dziewczyny wyszły na drugą część spotkania jeszcze bardziej zmotywowane. Zawodniczki Polonii zaczęły grać bardziej agresywnie co spowodowało że stworzyły sobie kilka okazji bramkowych i rezultatem tego była bramka strzelona w 36 minucie przez nową piłkarkę naszego klubu Patrycje Grzybkowską.
Mimo niekorzystnego wyniku i zmęczenia dziewczyny pokazały jak bardzo są silną drużyną i z boiska zeszły z podniesioną głową.
Polonia wystąpiła w składzie: Emilia Krajewska, Jagoda Zielińska, Daria Sroczyńska, Sylwia Jędrzejczyk, Roksana Wojtecka, Patrycja Grzybkowska, Monika Purgał, Agata Ratajczak, Alicja Oczkowska, Julia Mikołajczak, Agnieszka Szafran oraz Anna Regulska, Patrycja Kowańdy
Najnowsze aktualności
-
13.02.2024
Żacy grali z Orlikiem Poznań (2015)
W sobotni poranek obie grupy żaków Polonii (rocznik 2015) zmierzyły się z rówieśnikami reprezentującymi Orlik Poznań.
-
13.02.2024
Żacy sparowali w Kamionkach (2014)
W sobotę zespół orlików młodszych udał się do Kamionek, aby rozegrać mecz kontrolny z miejscową Avią.
-
13.02.2024
Orlicy grali z Orlikiem (2013)
W sobotę w ramach gry kontrolnej zespół Polonii Środa 2013 II zagrał z Orlikiem Miłosław na orliku przy ulicy Lipowej.
-
13.02.2024
Sparingowe zwycięstwo z Lechem 2010 (2009)
W sobotę przygotowujący się do rozgrywek ligi profesjonalnej zespół trampkarzy starszych (rocznik 2009) rozegrał mecz z Lechem Poznań 2010. Poloniści od początku przejęli inicjatywę i skutecznie punktowali rywali. Do przerwy trzy bramki strzelił Antoni Staszak, a w drugiej połowie nasza drużyna dołożyła jeszcze sześć trafień.
-
12.02.2024
Zwycięstwo młodzików z Kłosem (2012)
W sobotnie południe Polonia 2012 II rozegrała mecz sparingowy z Kłosem Zaniemyśl. Poloniści od początku stwarzali więcej sytuacji i prowadzili już trzema bramkami, ale w końcówce spotkania goście zmniejszyli straty.
-
12.02.2024
Grad goli w Śremie (2011)
W niedzielę zespół młodzików Polonii (rocznik 2011) rozegrał w Śremie mecz kontrolny z miejscową Wartą. Spotkanie zostało rozegrane na mniejszym boisku pod balonem, co zagwarantowało wiele bramek.
-
12.02.2024
Dobre spotkanie z Odrą
W ostatnim przed obozem meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzyli się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lesznie z innym trzecioligowcem – Odrą Bytom Odrzański.
-
12.02.2024
Czwarte miejsce w ostatniej fazie eliminacji (Juniorki)
W niedzielę zespół juniorek Polonii Środa Wielkopolska był gospodarzem turnieju ostatniej trzeciej fazy eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 kobiet w futsalu. Turniej rozgrywany był w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu. Polonistki mimo dobrej gry zdołały wywalczyć jeden punkt, który dał podopiecznym Kamila Kudły i Weroniki Rychlewskiej czwarte miejsce. Awans do turnieju finałowego wywalczyły Unia 1 Opole/UKKS Katowice oraz Ślęza Wrocław.



























































