12.11.2012
Porażka dziewczyn z Kotwicą KórnikW meczu na szczycie III ligi kobiet piłkarki Polonii Środa Wielkopolska uległy na własnym boisku Kotwicy Kórnik 2:3.
W pierwszej połowie to polonistki miały przewagę na boisku, dobrze rozgrywały piłkę i oddawały dużo strzałów na bramkę przeciwniczek. Kotwica także w pierwszej połowie meczu zagrażała naszej bramce. Pierwsza bramka padła w 14. minucie spotkania. Po faulu na Alicji Oczkowskiej do rzutu wolnego podeszła Sylwia Jędrzejczyk. Nasza zawodniczka dośrodkowała piłkę w pole karne, gdzie dobrze ustawiona Agnieszka Szafran pokonała bramkarkę z Kórnika. Dwie minuty później polonistki trafiły do bramki po raz drugi. Z rzutu rożnego piłkę dośrodkowała Sylwia Jędrzejczak, a Agnieszka Szafran ładnie wykończyła stały fragment gry. Jeszcze przed przerwą rywalkom udało się zmniejszyć straty.
Po przerwie na placu gry dominować zaczęły przyjezdne.Po niedługim czasie gry padła druga bramka dla Kotwicy i było już 2:2. Średzianki oddawały dużo strzałów na bramkę lecz sporo z nich było niecelnych lub blokowanych przez przeciwniczki. Niestety pomimo tych ataków nie udało się naszym piłkarkom pokonać bramkarki Kotwicy. Ta sztuka udała się jednak rywalkom, które ostatecznie zwyciężyły 3:2 i zwiększyły swoją przewagę w tabeli.
Polonia: Emilia Krajewska, Daria Sroczyńska, Beata Plewa, Roksana Wojtecka, Jagoda Zielińska, Alicja Oczkowska, Monika Purgał , Sylwia Jędrzejczyk, Agata Ratajczak, Agnieszka Szafran, Patrycja Grzybkowska
Na zmianę wchodziły: Julia Mikołajczak, Kamila Wiśniewska, Angelika Miłoszyk, Anna Regulska
Najnowsze aktualności
-
19.11.2012
Polonia rozpoczyna treningi na hali
Runda jesienna rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej zakończona została tydzień temu. Przez ostatnie dni piłkarze Polonii Środa Wielkopolska trenowali jeszcze na boiskach otwartych, a od dziś średzianie rozpoczną zajęcia na hali.
-
19.11.2012
Weekendowe granie trzecioligowców
Tydzień temu zakończone zostały jesienne rozgrywki III ligi w grupie kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Nie wszystkie zespoły opuściły jednak boiska piłkarskie.
-
19.11.2012
Brązowy medal orlików młodszych w Śremie
Tydzień od zakończenia zmagań ligowych a średzkie orliki młodsze zaliczyły już drugi turniej i jak na razie idzie bardzo dobrze, ponieważ w ubiegłą sobotę poloniści udali się do Śremu na turniej halowy który organizowany był przez drużynę Szóstki Śrem dla rocznika 2003 i młodszych.
-
19.11.2012
Polonia TV: Polonia II Środa - Pelikan Niechanowo
Zapraszamy do obejrzenia skrótu wideo z niedzielnego meczu na szczycie poznańskiej klasy A pomiędzy rezerwami średzkiej Polonii, a Pelikanem Niechanowo. Mimo wielu dogodnych sytuacji dla naszego zespołu spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
-
18.11.2012
Wyniki niedzielnych meczów 15. kolejki klasy A
Dzisiaj zakończona została ostatnia jesienna kolejka poznańskiej klasy A. W meczu na szczycie Polonia II Środa podzieliła się punktami z Pelikanem Niechanowo i to właśnie Pelikan został mistrzem jesieni.
-
18.11.2012
Statystyki z meczu na szczycie klasy A
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego meczu na szczycie poznańskiej klasy A w którym rezerwy Polonii Środa Wielkopolska zremisowały na własnym boisku z Pelikanem Niechanowo 2:2.
-
18.11.2012
Szczęśliwy remis dla Pelikana Niechanowo
W dzisiejszym meczu na szczycie poznańskiej klasy A rezerwy Polonii Środa Wielkopolska zremisowały z Pelikanem Niechanowo 2:2.
-
17.11.2012
Wyniki sobotnich meczów 15. kolejki klasy A
Dzisiaj rozegrano trzy z siedmiu spotkań ostatniej tej jesieni, 15. kolejki poznańskiej klasy A grupy I.






















































