14.08.2012
Porażka dziewczyn w sparinguPrzebywająca na obozie przygotowawczym do nowego sezonu w Nowym Tomyślu drużyna dziewczyn Polonii Środa Wielkopolska rozegrała w poniedziałek pierwszy sparing. Rywalem polonistek był pierwszoligowy zespół Polonii Poznań, który wygrał mecz 4:0.
Drużyna z Poznania występująca na co dzień na zapleczu kobiecej Ekstraklasy rozegrała bardzo dobry mecz wygrywając 4:0. Nasz zespół nie przestraszyła się jednak występującej dwie klasy rozgrywkowe wyżej drużyny i wysoko postawił poprzeczkę swojej imienniczce.
Pierwszą bramkę poznanianki strzeliły dopiero w 31. minucie gry. Mimo że to rywali posiadały optyczną przewagę to trudno było im stworzyć dogodne sytuacje bramkowe. Drugi gol zdobyty został 39 minucie, a dwie kolejne w 49 i 64 minucie. Cały mecz trwał w sumie 70. minut. Swoje sytuacje do zmniejszenia porażki miały także nasze zawodniczki, ale za każdym razem zwycięsko z opresji wychodziła bramkarka poznańskiej Polonii.
Przez całe spotkanie średzianki zagrały z dużym zaangażowaniem, a po meczu trener Andrzej Powstański był bardzo zadowolony z występu wszystkich zawodniczek
Polonia: Emilia Krajewska, Jagoda Zielińska, Daria Sroczyńska, Sylwia Jędrzejczyk, Roksana Wojtecka (40. Kamila Wiśniewska), Patrycja Grzybkowska (40. Patrycja Kowańdy), Monika Purgał, Agata Ratajczak, Alicja Oczkowska, Julia Mikołajczak, Agnieszka Szafran
Najnowsze aktualności
-
23.04.2022
Bez punktów w Szczecinie
W meczu 25. kolejki III ligi grupy 2 piłkarze Polonii Środa udali się do Szczecina na pojedynek z miejscowym Świtem Skolwin. Spotkania obu zespołów zawsze obfitowały w sporo ciekawych akcji i bramek i podobnego meczu spodziewano się i tym razem.
-
21.04.2022
Akademia: Zapowiedź weekendu 23-24 kwietnia
Prezentujemy harmonogram gier zespołów akademii KS Polonia Środa Wielkopolska na nadchodzący weekend 23-24 kwietnia 2022 roku. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny do kibicowania młodym Polonistom.
-
21.04.2022
Transmisja ze Szczecina
Zapraszamy Was na transmisję z meczu 25 kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się w Szczecinie z tamtejszym Świtem Skolwin.
-
20.04.2022
Operacja Świt
W sobotę 23 kwietnia piłkarzy Polonii Środa czeka kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół uda się do Szczecina na spotkanie z tamtejszym Świtem. Mecze z tym rywalem nigdy nie należały do łatwych a w Szczecinie naszemu zespołowi zawsze grało się bardzo ciężko.
-
20.04.2022
Poświąteczne trzy punkty
Póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć. To słynne piłkarskie przysłowie najlepiej odzwierciedla to, co działo się we wtorek na Stadionie Średzkim podczas meczu ligowego seniorek Polonii Środa z KS SWD Wodzisław Śląski. Było o co walczyć, bo stawką kolejne niezwykle cenne punkty ligowe.
-
19.04.2022
Turniej ligowy w Środzie Wlkp. (2012)
W Wielki Czwartek zespół Polonii Środa rocznika 2012 zainaugurował sezon turniejów ligowych. Na Stadionie CSiR współzawodniczyły zespoły Polonii, AP Oborniki, AP Reissa Poznań, Kotwicy Kórnik, Lecha Poznań oraz Warty Poznań. Podczas trzygodzinnych zmagań drużyny rywalizowały w systemie każdy z każdym.
-
19.04.2022
Zwycięstwo z Polonią Poznań
W sobotę 16.04.2022 o godz. 16.00 na boisku w Środzie Wlkp. drużyna rezerw Polonii Środy rozegrała spotkaniu w klasie okręgowej z zespołem Polonii Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 3-0. Bramki dla Polonii strzelili: Filip Michalak - 1, Kacper Nowak - 1, Mateusz Rosiak - 1.
-
16.04.2022
Pierwsza porażka wiosny
W meczu 24 kolejki III ligi grupy drugiej piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku Stole Gniewino.
























































