22.07.2011
Ponad 200 materiałów Polonii TVKlub Sportowy Polonia Środa z dumą informuje że projekt PoloniaTV przeciągu swojej dotychczasowej działalności ma na swoim koncie już ponad 200 materiałów wideo.
Projekt zrodził się z inicjatywy Macieja Muszyńskiego oraz Damian Dubińskiego którzy postanowili spróbować stworzyć portal informacyjny z materiałami wideo. Pierwszy materiał wideo był zanotowany już w 2009 roku kiedy to wywiad z trenerem pierwszej drużyny hokeja na trawie Dariuszem Małeckim przeprowadziła grupa młodych reporterów. Potem przyszły etapy Halowych Mistrzostw Polski w hokeju, aż do pierwszego meczu ligowego seniorów w piłce nożnej Ten moment można uznać za kluczowy w projekcie. Przy pomocy Prezesa Klubu Rafała Ratajczaka postanowiono wprowadzić w życie projekt PoloniaTV. Po zakończeniu sezonu 2009/2010 Zarząd Klubu zakupił domenę oraz serwer dla naszej telewizji i tak już na rozpoczęcie kolejnego sezonu oficjalnie wystartowała strona www.polonia-sroda.tv.
Ekipa PoloniaTV przez cały okres swego trwania nie opuściła praktycznie żadnego meczu ligowego, pucharowego oraz towarzyskiego. Na koncie oprócz skrótów spotkań piłki nożnej, hokeja na trawie, piłki ręcznej zapisała także relacje live-video oraz wywiady z trenerami, piłkarzami i działaczami Klubu.
Największa popularnością cieszyły się materiał z meczu Polonia Środa - Lechia Kostrzyn, który obejrzało aż 1115. zobacz
Podsumowując dzięki firmie Amigo która jest sponsorem projektu Polonia TV każdy kibic, który był nieobecny na meczu może już następnego dnia obejrzeć skrót oraz wysłuchać wypowiedzi.
Najnowsze aktualności
-
20.01.2026
MMP U-17 w futsalu: Polonia poznała rywali i terminarz! (2009/2010)
Polonia U-17 poznała rywali na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu! Trzeci rok z rzędu nasz zespół będzie rywalizował z Rekordem Bielsko-Biała, który będzie gospodarzem turnieju, a także z Okocimskim KS Canpack Brzesko oraz AP Kowale/UG Gdańsk. Turniej zostanie rozegrany w dniach 6-8 lutego. Opublikowany został już także terminarz rozgrywek, który prezentujemy poniżej.
-
19.01.2026
HPP: Polonia nie awansowała do turnieju finałowego (2013)
Zespół Polonii 2013 zakończył udział w tegorocznej edycji Halowego Pucharu Prezesa. Poloniści zakończyli zmagania w grupie mistrzowskiej na 3. miejscu za plecami APR Lampart Jarocin i Zjednoczonych Września, które uzyskały awans do turnieju finałowego.
-
19.01.2026
Futsal: Polonia U-17 awansowała na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski! (2009/2010)
Polonia 2009/2010 wygrała sobotni turniej III fazy eliminacji i awansowała na turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w futsalu! W hali Kobra Arena nasz zespół wygrał wszystkie mecze, a kluczowe okazało się zwycięstwo w trzecim meczu z KS Gniezno, kiedy to Mateusz Fórmaniak zapewnił zwycięstwo 2:1 strzelając gola trzy sekundy przed końcową syreną. Do finałów, które zostaną rozegrane 6-8 lutego w Bielsku-Białej, awansowały również Jantar Ustka i KS Gniezno.
-
17.01.2026
Sparingowa wygrana z Legią
W pierwszym meczu towarzyskim tej zimy piłkarze Polonii Środa udali się do Książenic na pojedynek z zespołem do lat 19 Legii Warszawa. Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią pod balonem.
-
17.01.2026
Nowy etap w Polonii Środa Wielkopolska
Z radością informujemy, że Marcin Grabowski, dotychczasowy trener naszej Akademii, dołącza do I zespołu Polonii Środa Wielkopolska w roli trenera przygotowania motorycznego.
-
17.01.2026
Michał Walczak w Polonii Środa na dłużej!
Z radością ogłaszamy, że Michał przedłużył kontrakt z Polonią Środa Wielkopolska, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku. Jego determinacja i zaangażowanie na boisku są nieocenione, a obecność Michała w drużynie to ogromny zastrzyk doświadczenia i jakości.
-
17.01.2026
Jakub Wilczyński zawodnikiem Polonii Środa
Walcząca o awans do drugiej ligi Polonia Środa Wielkopolska mocno rozkręca się na rynku transferowym. Tym razem nowym graczem klubu ze Sportowej 12 został napastnik Jakub Wilczyński.
-
12.01.2026
HPP: Polonia rywalizuje w grupie mistrzowskiej (2013)
W niedzielę zespół Polonii 2013 rywalizował w pierwszym z dwóch turniejów grupy mistrzowskiej strefy konińskiej o Halowy Puchar Prezesa Wielkopolskiego ZPN. Poloniści w pięciu spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa i zajmują trzecie miejsce ze stratą jednego punktu do dającego awans drugiego miejsca. O awansie do finałów wojewódzkich zdecydują sobotnie zmagania we Wrześni.

























































