13.09.2013
Polonistki zagrają z wicelideremW najbliższą niedzielę, 15 września drużyna dziewczyn Polonii Środa Wielkopolska rozegra trzeci mecz ligowy w tym sezonie. Na własnym boisku polonistki podejmą GSS Grodzisk Wielkopolski.
Przeciwniczki średzianek zajmują obecnie pozycję wicelidera II ligi. Miejsce w tabeli grodziskiej drużyny może nieco mylić przez walkower jaki otrzymał GSS za spotkanie z Unifreeze Górzno. Na boisku wysokie zwycięstwo odniosły piłkarski Unifreeze 7:0, ale ze względu na występ nieuprawnionej zawodniczki straciły swój wypracowany na boisku dorobek. W drugim ligowym meczu GSS pokonał na własnym boisku rezerwy ekstraligowego KPP Bydgoszcz 1:0. Dzięki sześciu punktom drużyna z Grodziska ustępuje w tabeli tylko przez gorszy bilans bramkowy Koziołkowi Poznań.
Średzianki rozgrywki ligowe zainaugurowały wyśmienicie rozbijając GOSRiT Luzino 7:2. Niestety tydzień później nasze zawodniczki zamieniły się rolami i zostały pokonane przez Unifreeze Górzno 9:2. W niedzielę podopieczne Andrzeja Powstańskiego będą na pewno chciały powiększyć swój dorobek punktowy, by jak najszybciej powrócić do czołówki.
Początek spotkania o godzinie 16.
Najnowsze aktualności
-
30.08.2009
Zestaw wyników IV kolejki
Po kolejnym weekendzie gier w IV lidze grupy północnej, na czele znajduje się nadal Leśnik Margonin. Po wysokim zwycięstwie nad naszą drużyną wyprzedza on Lechie Kostrzyn, która awansowała na drugie miejsce. Na trzeciej pozycji znajduje się Polonia Środa.
-
30.08.2009
Bolesna porażka z Leśnikiem
W sobotnie popołudnie średzcy piłkarze wybrali się na mecz do Margonina , na spotkanie z miejscowym Leśnikiem , liderem IV ligi gr. północnej
-
28.08.2009
Z Margonina na żywo
W sobotę 29 sierpnia Polonia rozegra na wyjeżdzie bardzo ciekawy mecz z Leśnikiem Bro-Margo Margonin . Mecz rozpocznie się o 17.00 i kilka minut
-
26.08.2009
Wyjazdowe spotkania juniorów
W najbliższy weekend juniorzy naszego klubu wybierają się odpowiednio do Śremu i Kępna, aby rozegrać swoje kolejne mecze w rozgrywkach Wiekopolskiej Ligi Juniorów.
-
27.08.2009
Emocje w Margoninie- kto liderem po IV kolejce?
Po następnej serii spotkań, tylko jedna drużyna może dysponować kompletem punktów. Czy tym zespołem będzie Polonia Środa Wielkopolska? Wszystko wyjaśni się w sobotę przed 19.00.

























































