OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

16.01.2016

Poloniści zagrają w Sklejka Cup 2016

Piłkarze Polonii Środa w niedzielę 17 stycznia wezmą udział w towarzyskim turnieju halowym Sklejka Cup 2016. Zawody odbędą się w hali sportowej w Bugaju a ich początek zaplanowano na godzinę 9:00.

W turnieju po za średzką Polonią wystąpią jeszcze dwie drużyny gospodarzy, Górnik Konin, GKS Żerków, Orlik Miłosław, Mieszko Gniezno i Ogniwo Łękociny.  Poloniści trafili do grupy A w której ich rywalami będą zespoły Sparty I Orzechowo, Górnika Konin i GKS-u Żerków. Grupę B z kolei utworzyły zespoły Sparty II Orzechowo, Orlika Miłosław, Ogniwa Łękociny i Mieszka Gniezno.

Mecze będą trwały jeden raz piętnaście minut a zespoły na parkiecie będą liczyć pięciu zawodników (bramkarz plus czterech graczy w polu). Zwycięzcy swoich grup zagrają w wielkim finale, zespoły z drugich miejsc powalczą o miejsce trzecie, zespoły które zajmą trzecie miejsca w grupie zagrają o miejsce piąte, a zespoły z ostatnich miejsc w grupie zagrają o miejsce siódme.

Całość zakończy się koło godziny 14:30 uroczystym wręczeniem nagród i pucharów wszystkim zespołom. Organizatorzy przewidzieli także nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza turnieju. Dla podopiecznych Mariusza Bekasa będzie to na pewno fajny przerywnik podczas ciężkich treningów okresu przygotowawczego. Nasz szkoleniowiec na ten turniej zabiera ze sobą dziesięciu piłkarzy a w kadrze znaleźli się Adrian Lis, Łukasz Przybyłek, Krystian Pawlak, Michał Górzyński, Jędrzej Kujawa, Adrian Błaszak, Aleksander Giczela, Michał Stańczyk, Damian Buczma i Jan Filipiak.

Wszystkich kibiców zapraszamy do hali sportowej w Bugaju.

 

Najnowsze aktualności

  • 14.03.2013

    Polonia zagra z Victorią Września

    W nadchodzącą niedzielę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają dodatkowy sparing przed inauguracją trzeciej ligi. Podopieczni Czesława Owczarka zmierzą się na boisku w Jarocinie z Victorią Września.

  • 13.03.2013

    Zdjęcia polonistów już na stronie

    W ubiegłym tygodniu piłkarze Polonii wraz ze sztabem szkoleniowym odbyli sesję zdjęciową przed rozpoczęciem rundy wiosną trzeciej ligi w sezonie 2012/2013.

  • 13.03.2013

    Dodatkowy sparing z Victorią Września

    W nadchodzącą niedzielę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska mieli dokończyć rozpoczęty 13 października mecz ligowy z Notecianką Pakość. Do tego spotkania nie dojdzie jednak z powodu złych warunków atmosferycznych.  Odpoczywać poloniści w tym terminie nie będą, ponieważ sztab szkoleniowy  zaplanował dla nich mecz towarzyski z Victorią Września.

  • 13.03.2013

    Mecz Polonia - Notecianka odwołany

    Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej odwołał dziś zaplanowane na niedzielę, 17 marca dokończenie meczu 13. kolejki III ligi gr. II pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Notecianką Pakość.

  • 13.03.2013

    Spotkanie Klubu Partnera Piłka i Biznes

    Wczoraj w Hotelu Szablewski odbyło się tradycyjne spotkanie Klubu Partnera Piłka i Biznes połączone z krótką prezentacją pierwszej drużyny Polonii.

  • 12.03.2013

    Sparingi i transfery w 3 lidze (8)

    Poniżej przedstawiamy kolejny już ósmy raport z przygotowań do rundy wiosennej rywali naszej Polonii. Nietypowy jak na piłkarskie realia wynik zanotował Górnik Konin, który pokonał występujący w klasie okręgowej Polonus Kazimierz Biskupi... 13:6. Wiosną nie usłyszymy już o Luboński KS Luboń. Zarząd Lubońskiego, który w tym roku obchodzi 70-lecie postanowił o zmianie nazwy klubu na Fogo Luboń. Pierwszy oficjalny mecz rozegrała już Ostrovia Ostrów, która w spotkaniu Pucharu Polski pokonała Pogoń Trębaczów 3:1.

  • 12.03.2013

    Wysoka wygrana juniorów młodszych

    W niedzielę 10 marca zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny była ekipa Victorii Września występująca w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Młodzi Poloniści wygrali zasłużenie spotkanie aż 7:1, prowadząc do przerwy 2:1.

  • 12.03.2013

    26. urodziny braci Przybyłków

    Dzisiaj swoje 26. urodziny obchodzą dwaj wychowankowie Polonii Środa Wielkopolska Łukasz i Paweł Przybyłek.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.