OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

16.01.2016

Poloniści zagrają w Sklejka Cup 2016

Piłkarze Polonii Środa w niedzielę 17 stycznia wezmą udział w towarzyskim turnieju halowym Sklejka Cup 2016. Zawody odbędą się w hali sportowej w Bugaju a ich początek zaplanowano na godzinę 9:00.

W turnieju po za średzką Polonią wystąpią jeszcze dwie drużyny gospodarzy, Górnik Konin, GKS Żerków, Orlik Miłosław, Mieszko Gniezno i Ogniwo Łękociny.  Poloniści trafili do grupy A w której ich rywalami będą zespoły Sparty I Orzechowo, Górnika Konin i GKS-u Żerków. Grupę B z kolei utworzyły zespoły Sparty II Orzechowo, Orlika Miłosław, Ogniwa Łękociny i Mieszka Gniezno.

Mecze będą trwały jeden raz piętnaście minut a zespoły na parkiecie będą liczyć pięciu zawodników (bramkarz plus czterech graczy w polu). Zwycięzcy swoich grup zagrają w wielkim finale, zespoły z drugich miejsc powalczą o miejsce trzecie, zespoły które zajmą trzecie miejsca w grupie zagrają o miejsce piąte, a zespoły z ostatnich miejsc w grupie zagrają o miejsce siódme.

Całość zakończy się koło godziny 14:30 uroczystym wręczeniem nagród i pucharów wszystkim zespołom. Organizatorzy przewidzieli także nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza turnieju. Dla podopiecznych Mariusza Bekasa będzie to na pewno fajny przerywnik podczas ciężkich treningów okresu przygotowawczego. Nasz szkoleniowiec na ten turniej zabiera ze sobą dziesięciu piłkarzy a w kadrze znaleźli się Adrian Lis, Łukasz Przybyłek, Krystian Pawlak, Michał Górzyński, Jędrzej Kujawa, Adrian Błaszak, Aleksander Giczela, Michał Stańczyk, Damian Buczma i Jan Filipiak.

Wszystkich kibiców zapraszamy do hali sportowej w Bugaju.

 

Najnowsze aktualności

  • 02.04.2013

    Poloniści wracają do treningów

    Po dwudniowej przerwie spowodowanej Świętami Wielkanocnymi piłkarze Polonii Środa Wielkopolska powrócą dziś do treningów.

  • 02.04.2013

    Tańsze bilety na Polonię

    Klub Sportowy Polonia Środa Wielkopolska, informuje iż od rundy wiosennej sezonu 2012/2013 mecze III ligi grupy kujawsko pomorsko wielkopolskiej nie będą się już odbywały na zasadach imprezy masowej. Dzięki takiej zmianie klub może obniżyć ceny biletów do 5 zł. Dodatkowo nie będzie także obowiązku podawania numery PESEL podczas zakupu biletów. W rundzie wiosennej sezonu 2012/2013 na mecze Polonii wstęp wolny maja kobiety, emeryci i renciści oraz młodzież szkolna.

  • 02.04.2013

    Sparingi i transfery w 3 lidze (11)

    Poniżej przedstawiamy już jedenastą część raportu z przygotowań rywali naszej Polonii. Rozegrany został już pierwszy mecz III ligi pomiędzy Wdą Świecie, a Notecianką Pakość w którym świecianie udowodnili że ich dobre wyniki w spotkaniach sparingowych nie były dziełem przypadku i będą jednym z głównych kandydatów do awansu. Pozostałe drużyny rozgrywały kolejne mecze towarzyskie lub odpoczywały przez Święta Wielkanocne.

  • 01.04.2013

    Dziewczyny zagrają z trampkarzami Polonii

    We wtorek na boisku hokejowym w Środzie dojdzie do spotkania zespołu dziewczyn Polonii z drużyną trampkarzy naszego klubu.

  • 01.03.2013

    Licytacja koszulki Reprezentacji Polski

    Klub Sportowy Polonia zaprasza wszystkich sympatyków chcących pomóc w powstaniu w Środzie Wlkp. Hospicjum im. Piotra Króla do włączenia się do aukcji charytatywnej na której do wylicytowania jest koszulka meczowa drużyny piłkarskiej Reprezentacji Polski przekazana na aukcję przez Polski Związek Piłki Nożnej. Na koszulce znajdują się autografy zawodników - między innymi: Kamil Glik, Wojciech Szczęsny, Sebastian Boenisch, Ludovic Obraniak. Całkowity dochód z aukcji koszulki zostanie przeznaczony na budowę Centrum Hospicyjnego w Środzie Wielkopolskiej.

  • 31.03.2013

    Terminarze dostępne na stronie

    Zapraszamy wszystkich kibiców do zapoznania się z terminarzami rozgrywek w których występują zespoły naszej Polonii.

  • 30.03.2013

    Galeria: Ostrovia Ostrów - Polonia Środa

    Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa Wielkopolska z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie i zakończyło się remisem 1:1.

  • 30.03.2013

    Polonia TV: Ostrovia Ostrów - Polonia Środa

    Dostępny jest już skrót dzisiejszego meczu kontrolnego Polonii Środa Wielkopolska z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.