31.01.2016
Poloniści wrócili z obozuW niedzielę 31 stycznia koło południa trzecioligowy zespół Polonii Środa wrócił z tygodniowego zgrupowania które odbyło się w Słubicach na obiektach tamtejszego Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Niedziela była ostatnim dniem pobytu naszego zespołu na obozie. Siódmy dzień rozpoczął się treningiem w terenie. Po powrocie piłkarze zjedli śniadanie. Następnie wszyscy udali się do pokoi aby się wykwaterować i rozpoczęło się pakowanie bagaży do autokaru. Jeszcze przed wyjazdem zespół spotkał się po raz ostatni. Trener Mariusz Bekas podziękował wszystkim za wspólny tydzień ciężkiej pracy i krótko podsumował cały obóz.
Poniedziałek piłkarze dostali wolny. Do treningów poloniści wrócą we wtorek i trenować będą codziennie do piątku. W sobotę z kolei nasz zespół rozegra kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem rywalem podopiecznych Mariusza Bekasa będzie zespół Mieszka Gniezno.
Jak podkreśla średzki szkoleniowiec obóz był bardzo udany. Nasi piłkarze przez tydzień mogli skupić się na ciężkiej pracy w bardzo dobrych warunkach na bardzo dobrze przygotowanych boiskach. Wszyscy ciężko pracowali a najważniejsze jest to że do Środy Wielkopolskiej wszyscy piłkarze wrócili bez większych urazów.
Najnowsze aktualności
-
29.01.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (2)
Podobnie jak w poprzednim tygodniu przygotowaliśmy dla Was raport z przygotowań ligowych rywali Polonii. Poniżej prezentujemy wyniki meczów towarzyskich oraz zmiany kadrowe.
-
29.01.2013
20. urodziny Przemysława Pietrzaka
Dziś, 29 stycznia swoje 20. urodziny obchodzi bramkarz Polonii Środa Wielkopolska - Przemysław Pietrzak.
-
28.01.2013
Pierwszy dzień obozu w obiektywie
Tradycyjnie nasz klubowy fotograf Czesław Kościelski przygotował dla Was interesującą galerię zdjęć. Na 27 fotografiach zobaczyć możecie pierwszy dzień obozu dochodzeniowego polonistów.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczęła obóz
Podopieczni trenera Czesława Owczarka rozpoczęli dziś czterodniowy obóz dochodzeniowy. Średzianie odbyli dwa treningi oraz badali krew.
-
28.01.2013
Polonia rozpoczyna obóz dochodzeniowy
Dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozpoczną czterodniowy obóz dochodzeniowy. Poloniści pod okiem Czesława Owczarka będą trenować dwa razy dziennie.
-
27.01.2013
2 miejsce trampkarzy w Komornikach
Zespół trampkarzy Polonii Środa Wlkp. uczestniczył 25.01.2013r w turnieju halowym w Komornikach. W turnieju grało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół w swojej grupie trafił na drużyny: Przemysława Poznań, Komorniki i Wartę Poznań.
-
27.01.2013
Polonia TV: Polonia Środa - Polonia II Środa
Zapraszamy do obejrzenia skrótu sobotniego spotkania sparingowego pomiędzy Polonią Środa, a Polonią II Środa. Mecz zakończył się wygraną piłkarzy grających w trzeciej lidze.
-
26.01.2013
Galeria: Polonia I - Polonia II
Zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu sparingowego pierwszego zespołu Polonii z drużyną rezerw. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Czesława Owczarka 3:0.





















































