31.01.2016
Poloniści wrócili z obozuW niedzielę 31 stycznia koło południa trzecioligowy zespół Polonii Środa wrócił z tygodniowego zgrupowania które odbyło się w Słubicach na obiektach tamtejszego Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Niedziela była ostatnim dniem pobytu naszego zespołu na obozie. Siódmy dzień rozpoczął się treningiem w terenie. Po powrocie piłkarze zjedli śniadanie. Następnie wszyscy udali się do pokoi aby się wykwaterować i rozpoczęło się pakowanie bagaży do autokaru. Jeszcze przed wyjazdem zespół spotkał się po raz ostatni. Trener Mariusz Bekas podziękował wszystkim za wspólny tydzień ciężkiej pracy i krótko podsumował cały obóz.
Poniedziałek piłkarze dostali wolny. Do treningów poloniści wrócą we wtorek i trenować będą codziennie do piątku. W sobotę z kolei nasz zespół rozegra kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem rywalem podopiecznych Mariusza Bekasa będzie zespół Mieszka Gniezno.
Jak podkreśla średzki szkoleniowiec obóz był bardzo udany. Nasi piłkarze przez tydzień mogli skupić się na ciężkiej pracy w bardzo dobrych warunkach na bardzo dobrze przygotowanych boiskach. Wszyscy ciężko pracowali a najważniejsze jest to że do Środy Wielkopolskiej wszyscy piłkarze wrócili bez większych urazów.
Najnowsze aktualności
-
06.02.2013
W sobotę kolejny sparing
W najbliższą sobotę drużyna Polonii Środa Wielkopolska rozegra trzeci mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Tym razem przeciwnikiem średzian będzie inny przedstawiciel czwartej ligi Płomyk Jarota II Jarocin.
-
05.02.2013
Juniorzy młodsi przegrywają sparing z Przemysławem
W niedzielę 3 lutego zespół juniorów młodszych rozegrał kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem naszych zawodników była drużyna Przemysława Poznań występująca na co dzień w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Przemysława 5:3 (3:3).
-
05.02.2013
Sparingi i transfery w 3 lidze (3)
Podobnie jak w poprzednim tygodniu przygotowaliśmy dla Was raport z przygotowań ligowych rywali, których w porównani z poprzednimi zestawieniami jest zdecydowanie mniej.
-
05.02.2013
Finał akcji dobroczynnej
W poniedziałek nastapiło przekazanie srodków finansowych Michałowi i Piotrowi Staniszewskim,które zostały zebrane podczas V-go Balu Sympatyków KS Polonia Środa .
-
04.02.2013
Polonia rozpoczęła piąty tydzień treningów
Dziś piąty tydzień treningów rozpoczęli piłkarze Polonii Środa Wielkopolska. Poloniści tradycyjnie, jak w każdy poniedziałek, trenowali w hali Liceum Ogólnokształcącego.
-
04.02.2013
Remis rezerw ze Spartą Orzechowo (akt.)
W niedzielnym meczu towarzyskim rezerwy Polonii Środa Wielkopolska zremisowały z Spartą-Sklejka Orzechowo 2:2. Spotkanie zostało rozegrane w Baranowie na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
-
03.02.2013
Statystyki z meczu Warta Miedzychód - Polonia Środa
Poniżej przedstawiamy statystyki z wczorajszego meczu sparingowego Polonii Środa z Wartą Międzychód. Spotkanie zakończyło się wygraną średzian 3:1 po dwóch golach Michała Wawszczaka i jednym Krystiana Pawlaka.
-
03.02.2013
Rezerwy zmierzą się ze Spartą Orzechowo
Dziś swój drugi mecz sparingowy w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozegra drużyna rezerw Polonii Środa. Przeciwnikiem średzian będzie Sparta-Sklejka Orzechowo.






















































