OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

09.01.2021

Poloniści rozpoczęli przygotowania

W czwartek 7 stycznia piłkarze Polonii Środa rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/21.

Na pierwszym treningu pojawili się prawie wszyscy gracze którzy reprezentowali nasz klub w rundzie jesiennej. Zabrakło kilku nazwisk ale sztab szkoleniowy nie zdradza póki co żadnych ruchów transferowych w pierwszym zespole.

Jako pierwsi swoje zajęcia odbyli bramkarze naszego zespołu którzy trenowali w hali Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki pod czujnym okiem trenera Marcin Korbik. Godzinę później z resztą zespołu spotkał się trener Krzysztof Kapuściński. Po krótkim omówieniu bieżących zajęć jak i całego okresu przygotowawczego nasi piłkarze udali się nad średzkie jezioro gdzie pod okiem średzkiego biegacza i kierownika pierwszego zespołu Łukasz Szarzyński odbyli trening biegowy. Oczywiście nad poprawnym przebiegiem zajęć czuwał trener Krzysztof Kapuściński który mobilizował swoich graczy do wytężonej pracy już od pierwszych zajęć.

Na drugim treningu który odbył się w piątek poloniści przeszli badania i analizy. Po nich nasz zespół spotkał się w hali Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki gdzie odbył się Beep Test.

Na tym zakończył się pierwszy tydzień przygotowań. W przyszłym tygodniu poloniści będą trenować od poniedziałku do soboty. Będą to zarówno treningi biegowe jak i te z piłką na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Śremie.

Najnowsze aktualności

 • 25.01.2021

  Wygrana z Koziołkiem Poznań (2006)

  W niedzielę 24 stycznia na boisku przy ulicy Gdańskiej w Poznaniu poloniści z rocznika 2006 rozegrali swój drugi mecz kontrolny w tym roku. Przeciwnikiem naszego zespołu był zespół Koziołka Poznań, który na co dzień występuję w rozgrywkach I – ligowych.

 • 25.01.2021

  Zagrali w Jarocinie (2014)

  W sobotę (23.01.2021r.) drużyna rocznika 2014 rozegrała mecz sparingowy z zespołem APR Jarocin. Zespoły rywalizowały ze sobą na dwóch równoległych boiskach umieszczonych w poprzek hali, systemem 3x3.

 • 25.01.2021

  Wygrana ze Stalą (2005)

  W sobotę na zaproszenie zespołu z Pleszewa udaliśmy się na sparing z miejscową Stalą. Boisko sztuczna nawierzchnia w Pleszewie świetnie przygotowana i dobra pogoda zwiastowały dobry mecz.

 • 25.01.2021

  Towarzysko w Śremie (2013)

  23 stycznia w Hali SP6 w Śremie zawodnicy rocznika 2013 rozegrali sparingi z rówieśnikami z zespołu Warty Śrem. Najpierw swój mecz rozegrali chłopcy z gr. I, a po nich na boisko wybiegli zawodnicy z gr. II. Trenerzy ustalili, że oba spotkania będą odbywać się bez przerwy ze zmianami hokejowymi, więc z obu spotkań wyciśnięty został max i łącznie każdy zespół spędził na boisku 60 minut.

 • 22.01.2021

  Zmiany kadrowe w Polonii Środa

  Zima to taki czas w którym w kadrach każdego zespołu piłkarskiego dochodzi do zmian. Nie inaczej jest i w Polonii Środa. Nowi zawodnicy pojawiają się w zespole a część tych która była do tej pory w kadrze żegna się z zespołem. I dziś właśnie przedstawimy Wam ruchy transferowe w Polonii związane z odejściami z naszego zespołu.

 • 21.01.2021

  Robert Rubach: Z hokeja na trawie do piłki

  Zapraszamy Was na rozmowę z kolejnym z zawodników wychowanych w Akademii Piłkarskiej Polonii Środa. Tym razem jest to Robert Rubach który obecnie reprezentuje barwy Miedzi Legnica.

 • 07.01.2021

  Sokół rozbity

  W środę 20 stycznia na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Trzemesznie piłkarze Polonii Środa rozegrali pierwszy zimowy mecz towarzyski. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego był inny trzecioligowiec – Sokół Kleczew.

 • 18.01.2021

  Trójmecz skrzatów (2014)

  W sobotę (16.01.2021r.) drużyna rocznika 2014 rozegrała trójmecz z zespołami Meblorza Swarzędz oraz Football Academy Orlik Miłosław. Przez 2 godziny zespoły rywalizowały ze sobą w krótkich, 15 minutowych meczach.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET GRANATOWY
PAKIET BIAŁY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.