01.08.2015
Poloniści po konsultacji w kadrze WZPNW dniach 27-31 lipca w Łężeczkach koło Pniew, odbyła się konsultacja szkoleniowo-selekcyjna Wielkopolskiego Związki Piłki Nożnej dla roczników 2003-2005. W pięciodniowym obozie uczestniczyło trzech piłkarzy naszego klubu oraz jeden z trenerów.
Powołanie na konsultację do rocznika 2004 otrzymał Filip Kaczmarek, a rocznik 2003 reprezentowało dwóch wychowanków Polonii Środa – Adam Rozwora oraz Wiktor Król. W konsultacji uczestniczył także trener Mariusz Kułak, który pracuje w sztabie trenerskim kadry WZPN 2003 wraz z trenerami Bartoszem Majchrzakiem oraz Marcinem Winieckim. W naszym klubie, Mariusz Kułak odpowiedzialny jest również za rocznik 2003.

Podczas konsultacji, chłopcy odbyli kilka treningów oraz mecze kontrolne, w których mogli zaprezentować swoje umiejętności i przekonać do siebie trenerów.
Najnowsze aktualności
-
14.04.2023
Czwarta z rzędu wygrana Polonii
W kolejnym spotkaniu ligowym piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku Unię Swarzędz. Oba zespoły mierzyły się ze sobą już wielokrotnie ale ostatnie ligowe zwycięstwo poloniści nad Unią odnieśli dziesięć lat temu.
-
13.04.2023
Transmisja meczu z Unią
Ze spotkania 24. kolejki III ligi grupy 2 w którym piłkarze Polonii Środa zmierzą się z Unią Swarzędz przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji o godzinie 16:45.
-
11.04.2023
Wygrana z FASE Szczecin (2008)
W trzecim meczu Centralnej Ligi Juniorów U-15 rozegranym na obiektach Polonii Środa Wielkopolska nasi zawodnicy pokonali FASE Szczecin 3:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej odsłonie spotkania, który była ciekawa, szybka i obfitująca w starcia pod bramkami obu zespołów.
-
11.04.2023
Towarzyskie granie orlików (2013)
W piątek w ramach gry kontrolnej nasze Orliki Młodsze Polonii rozegrały mecz kontrolny z chłopcami rok starszymi czyli zespołem Orlików Starszych Polonii rocznik 2012.
-
11.04.2023
Świąteczne granie młodzików (2011)
W Wielki Czwartek młodzicy młodsi rozgrywali dwa mecze mistrzowskie.
-
11.04.2023
Piątkowe derby z Unią
Tym razem w piątek kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Polonii Środa. 14 kwietnia do naszego miasta przyjedzie inny Wielkopolski trzecioligowiec Unia Swarzędz. Zapowiadają się zatem małe lokalne derby, trzecie z rzędu po meczach z Jarotą i Pogonią dla naszego zespołu w tej rundzie.
-
11.04.2023
Minimalna porażka rezerw
W Wielką Sobotę zespół rezerw Polonii Środa rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Tym razem poloniści podejmowali na własnym boisku Naszą Dyskobolię Grodzisk Wielkopolski.
-
08.04.2023
Dreszczowiec z Pogonią
W Wielką Sobotę piłkarze Polonii Środa rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasz zespół udał się do Nowych Skalmierzyc na pojedynek z tamtejszą Pogonią.
























































