10.03.2020
Poloniści na turnieju SBG Cup (2006)W dniach od 6 do 8 marca trampkarze młodsi naszego klubu wzięli udział w Ogólnopolskim turnieju SBG CUP w Jarocinie. Wszystkie spotkania rozgrywane były na boiskach ze sztuczną nawierzchnią oraz boisku naturalnym. Jeden mecz trwał 27 minut. Poloniści zostali przydzieleni do grupy A gdzie rywalizowali z takimi zespołami jak: Kadra Warmińsko – Mazurska, Prosna Kalisz, GOS Koźmin Wlkp. SPN Szamotuły, Jarota Jarocin oraz zespół z Ukrainy – Lokomotiv Kijów. W grupie B znalazły się: Gorzowskie Centrum Piłkarskie, AMF Szczecin, Salos Szczecin, Ursus Warszawa, Lokomotiv II Kijów, Football Academy Warszawa, AP Szczecinek. W piątek i sobotę rywalizacja trwała się w grupach, gdzie każdy grał z każdym. W niedzielę natomiast odbyły się wszystkie play – off. Nasz zespół uzyskał następujące wyniki:
Piątek 6.08
Kadra Warmińsko – Mazurska – POLONIA ŚRODA 0-0
GOS Koźmin Wlkp. – POLONIA ŚRODA 0-3
Sobota 7.08
SPN Szamotuły – POLONIA ŚRODA 1-0
POLONIA ŚRODA – Prosna Kalisz 7-0
Jarota Jarocin – POLONIA ŚRODA 0-2
POLONIA ŚRODA – Lokomotiv Kijów 1-0
Niedziela 8.03
Gorzowskie Centrum Piłkarskie – POLONIA ŚRODA 1-0
SPN Szamotuły – POLONIA ŚRODA 0-0 - ( karne 4-3)
POLONIA ŚRODA – Ursus Warszawa 1-0
Turniej SBG CUP w liczbach:
9 spotkań – 5 wygranych, 2 remisy, 2 porażki
Łącznie – 243 minuty gry
Nie licząc jednego spotkania gdzie rozstrzygnięcie nastąpiło po rzutach karnych zespół stracił tylko 2 bramki a zdobył 14. Do siatki rywala podczas całego turnieju trafiali: Szymon Rauhut, Jakub Wawroski, Oskar Banaszak, Kamil Mielcarek, Paweł Hładyszewski, Rafał Kozica, Jeremi Zaganiaczyk, Jakub Łoda. Ostatecznie nasz zespół zajął 7 miejsce na turnieju. Można być zadowolonym z gry i postawy całego zespołu podczas trzydniowych zmagań piłkarskich. Rywalizacja z zupełnie innymi zespołami, każdy mecz na dobrym poziomie pomogą na pewno w tym, aby dobrze zaprezentować się na starcie wiosennych rozgrywek. Doświadczenie zdobyte na turnieju w Jarocinie zaowocuje w rozgrywkach ligowych.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. Kadra Warmińsko – Mazurska
2. Gorzowskie Centrum Piłkarskie
3. AMF Szczecin
4. Lokomotiv Kijów
5. Salos Szczecin
6. SPN Szamotuły
7. POLONIA ŚRODA
8. Ursus Warszawa
9. Lokomotiv II Kijów
10. Football Academy Warszawa
11. Jarota Jarocin
12. AP Szczecinek
13. GOS Koźmin Wlkp.
14. Prosna Kalisz
Polonia zagrała w składzie: D. Kaczmarek, K. Mielcarek, J. Wójkiewicz, J. Płonka, P. Hładyszewski, O. Oboda, K. Kruk, O. Banaszak. K. Manicki, J. Łoda, Sz. Rauhut, J. Wawroski, O. Górski, K. Bartkowiak, J. Zaganiaczyk, M. Wiatr, R. Kozica
Najnowsze aktualności
-
07.10.2012
Polonia TV: Polonia Środa - Górnik Konin
Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania w którym średzka Polonia pokonała na własnym boisku Górnika Konin 3:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli Michał Wawszczak, Krzysztof Wolkiewicz oraz Tomasz Bekas.
-
07.10.2012
Pewne zwycięstwo młodzików
W sobotę został rozegrany kolejny mecz ligowy naszych młodzików. Średzianie podejmowali na własnym boisku drużynę Clescevii Kleszczewo. Jak się okazało nasi chłopcy bez większych problemów pokonali rywala 7:1 i odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo.
-
07.10.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Górnik Konin
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszego spotkania Polonii Środa z Górnikiem Konin. Mecz zakończył się zwycięstwem średzian 3:0.
-
07.10.2012
Galeria: Polonia Środa - Górnik Konin
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu trzeciej ligi pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Górnikiem Konin. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną średzian 3:0.
-
07.10.2012
Wyniki niedzielnych meczów 9. kolejki klasy A
Poniżej przedstawiamy wyniki niedzielnych oraz sobotnich spotkań dziewiątek kolejki poznańskiej klasy A.
-
07.10.2012
Wyniki niedzielnych meczów 11. kolejki III ligi
Dzisiaj rozegrano dwa spotkania 11. kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W Kleczewie, miejscowy Sokół bezbramkowo zremisował z Polonią 1912 Leszno, a w Środzie nasza Polonia pokonała Górnika Konin 3:0.
-
07.10.2012
Pewna wygrana z Górnikiem Konin
W dzisiejszym meczu 11. kolejki III ligi piłkarze średzkiej Polonii pewnie pokonali na własnym boisku ostatniego w tabeli Górnika Konin 3:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Michał Wawszczak, Krzysztof Wolkiewicz i Tomasz Bekas.
-
07.10.2012
Dwie zmiany na Górnika Konin
Marcin Siwek i Krystian Pawlak powrócili do wyjściowego składu Polonii Środa i wystąpią od pierwszych minut w dzisiejszym meczu przeciwko Górnikowi Konin. Na ławce rezerwowych zasiądą natomiast Łukasz Przybyłek oraz Maciej Kononowicz.
























































