27.03.2013
Polonia zagra towarzysko z Ostrovią OstrówZamiast ligowego meczu z Pogonią Mogilno piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają kolejne spotkanie sparingowe. Przeciwnikiem polonistów na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie będzie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.
Nasza drużyna z ostrowskim zespołem w tym sezonie mierzyła się już dwukrotnie. Na inaugurację rozgrywek III ligi w Ostrowie lepsi okazali się miejscowi gracze wygrywając po golu Macieja Stawińskiego z drugiej minuty 1:0, natomiast w rewanżu padł bezbramkowy remis, choć bliżsi wywalczenia trzech punktów byli poloniści nie wykorzystując w drugiej połowie rzutu karnego. Podobnie było także w pierwszym spotkaniu w którym także bramkarz Ostrovii obronił jedenastkę.
Początek sobotniego mczu zaplanowany jest na godzinę 14:00.
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.























































