27.03.2013
Polonia zagra towarzysko z Ostrovią OstrówZamiast ligowego meczu z Pogonią Mogilno piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają kolejne spotkanie sparingowe. Przeciwnikiem polonistów na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie będzie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.
Nasza drużyna z ostrowskim zespołem w tym sezonie mierzyła się już dwukrotnie. Na inaugurację rozgrywek III ligi w Ostrowie lepsi okazali się miejscowi gracze wygrywając po golu Macieja Stawińskiego z drugiej minuty 1:0, natomiast w rewanżu padł bezbramkowy remis, choć bliżsi wywalczenia trzech punktów byli poloniści nie wykorzystując w drugiej połowie rzutu karnego. Podobnie było także w pierwszym spotkaniu w którym także bramkarz Ostrovii obronił jedenastkę.
Początek sobotniego mczu zaplanowany jest na godzinę 14:00.
Najnowsze aktualności
-
20.06.2012
VI miejsce młodzików na Ogólnopolskim Turnieju
Zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. w sobotę 16 czerwca wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Astra Cup 2012” w Krotoszynie. Młodzi Poloniści ostatecznie zajęli VI miejsce w końcowej klasyfikacji.






















































