14.12.2009
Polonia zagra dla Bogusia
W dniu 19 grudnia 2009 drużyna Polonii w ramach towarzyskiego spotkania zmierzy się z drużynami służb mundurowych z naszego miasta : Policją , Strażą Pożarną oraz z Aresztem Śledczym .
Mecze rozgrywane będą na hali sportowej przy Gimnazjum Nr 1 . W zespole Polonii wystąpi dziesięciu zawodników oraz gościnnie trener Ryszard Rybak .
Organizacja tych zwodów sportowych niesie za sobą pomoc dla małego Bogusia ze Środy Wlkp , który cierpi na bardzo rzadką chorobę skóry . Chłopczyk urodził się 29 maja 2009 roku. Zaraz po urodzeniu okazało się , że Boguś jest dzieckiem koloidionowym. Oznacza to, że noworodek jest pokryty błyszczącą brązowożółtą błoną podobną do celofanu. Występowanie tej choroby jest bardzo rzadkie ,a jej etiologia nieznana.
Wszyscy uczestnicy spotkania będą wpłacali dobrowolne kwotę na rzecz Bogusia .
Organizatorem zawodów jest Pan Jarek Frach , który osobiście odwiedził rodzinę Bogusia i postanowił pomóc.
Serdecznie zapraszamy na sobotni turniej, podczas którego odbędzie się kwesta na rzecz Bugusia Bukowskiego. Wszyscy kibice naszego klubu mogą pomóc małemu średzaninowi .
Kwota zebrana podczas meczy zostanie przekazana Bogusiowi poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia SOS .
Istnieje także możliwość pomocy indywidualnej poprzez wpłatę dobrowolnej kwoty na konto
Stowarzyszenia Pomocy SOS
przy ulicy Kościuszki 6 B w Środzie Wlkp.
Numer konta 85 9085 0002 0000 0001 7444 0001 koniecznie z dopiskiem :
„pomoc dla Bogusia”
Serdecznie zachęcamy do pomocy wszystkich sympatyków oraz kibiców naszego klubu i zapraszamy na halę sportową przy Gimnazjum Nr 1 w sobotę 19 grudnia . Rozpoczynamy o godzinie 17.00.
Najnowsze aktualności
-
13.09.2024
Akademia: Zapowiedź weekendu (14/15.09.2024)
Już w piątek rozpoczął się kolejny piłkarski weekend akademii. Nasz zespół 2008/2009 II przegrał z Lechitą Kłecko 3:5. Bardzo emocjonująco zapowiada się sobota, na którą pierwotnie zaplanowano siedem meczów, ale już wiadomo, że jeden z nich rozegrany zostanie w innym terminie. Dwa mecze ligi wojewódzkiej, roczników 2008 oraz 2009, zaplanowano na płycie głównej. W niedzielę swoje mecze zagrają roczniki 2011 oraz 2012.
-
12.09.2024
Weekendowe transmisje Polonia TV
Zapraszamy Was na weekendowe transmisje spotkań zespołów Polonii Środa. Zaczynamy w sobotę 14 sierpnia spotkaniem III ligi pomiędzy Cartusią Kartuzy a Polonią Środa. Z kolei w niedzielę 15 września pokażemy Wam spotkanie Orlen I ligi kobiet Polonia Środa – UJ Kraków.
-
11.09.2024
Turniej ligowy w Koninie (2015)
Miniony weekend dla zespołu orlików E2 (rocznik 2015) był intensywny. Grupa czerwona w sobotę udała się do Konina, gdzie zainaugurowała rozgrywki bezwynikowe rywalizacją z UKS AP Reissa Konin, UKS AP Reissa Jarocin oraz SKP Słupca. Grupa czerwona natomiast rozegrała sparing z Kotwicą Kórnik.
-
11.09.2024
Podium w Mieszko Cup (2013)
W miniony weekend drużyna Polonii Środa Wielkopolska wzięła udział w emocjonującym turnieju Mieszko Cup 2024, który zgromadził aż 150 młodych zawodników i zawodniczek. Drużyna Polonii Środa Wielkopolska pokazała znakomitą formę, ostatecznie zajmując 3. miejsce. Był to znakomity wynik, zważywszy na fakt, że drużyna wystąpiła bez nominalnego bramkarza, a mimo to straciła jedynie dwie bramki w całym turnieju.
-
11.09.2024
Porażka z Orlikiem Mosina (2012)
Drugi zespół rocznika 2012 na boisku CTP2 w weekend rozpoczął zmagania w 2. lidze okręgowej D1. Poloniści po ambitnej walce przegrali 0:5 (0:2) z Orlikiem Mosina.
-
11.09.2024
Zwycięstwo w zaległym meczu (2012)
W rozegranym we wtorek zaległym meczu 1. ligi wojewódzkiej D1 zespół Polonii Środa 2012 pewnie wygrał 6:2 z Wartą Śrem. W sześciu meczach nasz zespół zgromadził 16 punktów i zajmuje 1. miejsce w ligowej tabeli.
-
10.09.2024
Pierwsza porażka młodzików (2013)
W sobotę zespół Polonii 2013 doznał pierwszej w tym sezonie porażki, przegrywając 0:7 (0:3) w meczu 1. ligi wojewódzkiej D2 z UKS AP Reissa Jarocin. Nie udał się także wyjazd drugiej drużyny do Poznania, gdzie młodzi Poloniści przegrali z zespołem dziewcząt Warty Poznań.
-
10.09.2024
Młodzicy pokonali Zjednoczonych (2012)
W miniony weekend pierwszy zespół rocznika 2012 pauzował w 1. lidze wojewódzkiej, ale swój mecz rozgrywała drużyna zgłoszona do 1. ligi okręgowej. Młodzi Poloniści w Sokołowie zmierzyli się ze Zjednoczonymi Września i wygrali ten pojedynek 7:0 (3:0).



























































