OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

14.12.2009

Polonia zagra dla Bogusia

 

W dniu 19 grudnia 2009 drużyna Polonii w ramach towarzyskiego spotkania zmierzy się z drużynami służb mundurowych z naszego miasta : Policją , Strażą Pożarną oraz z Aresztem Śledczym .

Mecze rozgrywane będą na hali sportowej przy Gimnazjum Nr 1 . W zespole Polonii wystąpi dziesięciu zawodników oraz gościnnie trener Ryszard Rybak .

Organizacja tych zwodów sportowych niesie za sobą pomoc dla małego Bogusia ze Środy Wlkp , który cierpi na bardzo rzadką chorobę skóry . Chłopczyk urodził się 29 maja 2009 roku. Zaraz po urodzeniu okazało się , że Boguś jest dzieckiem koloidionowym. Oznacza to, że noworodek jest pokryty błyszczącą brązowożółtą błoną podobną do celofanu. Występowanie tej choroby jest bardzo rzadkie ,a jej etiologia nieznana.

Wszyscy uczestnicy spotkania będą wpłacali dobrowolne kwotę na rzecz Bogusia .

Organizatorem zawodów jest Pan Jarek Frach , który osobiście odwiedził rodzinę Bogusia i postanowił pomóc.

Serdecznie zapraszamy na sobotni turniej, podczas którego odbędzie się kwesta na rzecz Bugusia Bukowskiego. Wszyscy kibice naszego klubu mogą pomóc małemu średzaninowi .

Kwota zebrana podczas meczy zostanie przekazana Bogusiowi poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia SOS .


Istnieje także możliwość pomocy indywidualnej poprzez wpłatę dobrowolnej kwoty na konto

Stowarzyszenia Pomocy SOS

przy ulicy Kościuszki 6 B w Środzie Wlkp.

Numer konta 85 9085 0002 0000 0001 7444 0001 koniecznie z dopiskiem :

„pomoc dla Bogusia”


Serdecznie zachęcamy do pomocy wszystkich sympatyków oraz kibiców naszego klubu i zapraszamy na halę sportową przy Gimnazjum Nr 1 w sobotę 19 grudnia . Rozpoczynamy o godzinie 17.00.

Najnowsze aktualności

 • 02.02.2023

  Towarzyska porażka z Zagłębiem Lubin (2009)

  W rozegranym w Lubinie meczu towarzyskim Polonia Środa Wielkopolska przegrała 0:2 (0:1) z Zagłębiem Lubin. Mecz był pełny walki i obie drużyny miały swoje okazje, ale to gospodarze byli skuteczniejsi.

 • 01.02.2023

  Dwie gry orlików (2012)

  Drużyna orlików starszych (rocznik 2012) w piątek rozegrała mecz towarzyski z Arką Gdynia, natomiast w niedzielę rywalem Polonii był Mieszko Gniezno.

 • 01.02.2023

  Kontrolne porażki trampkarzy (2008)

  W ubiegły weekend przygotowujący się do gry w Centralnej Lidze Juniorów trampkarze starsi (rocznik 2008) rozegrali dwa mecze kontrolne. Średzki zespół przegrał 0:2 z Poznańską 13 (rocznik 2007), a także 0:1 z UKS AP Reissa Poznań.

 • 31.01.2023

  Wygrana rezerw w Krotoszynie

  Okazałym zwycięstwem 3:0 rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej zawodnicy zespołu rezerw Polonii Środa. W pierwszym zimowym sparingu poloniści wygrali z grającą w V lidze (kaliska) Astrą Krotoszyn. Wynik powinien być jeszcze wyższy, jednak Oskarowi Janosiowi zabrakło trochę precyzji pod bramką przeciwnika.

 • 30.01.2023

  Młodziczki halowymi mistrzyniami Wielkopolski!

  Zawodniczki Polonii Środa Wielkopolska zostały Halowymi Mistrzyniami Wielkopolski do lat 13! Polonistki z kompletem zwycięstw i bez straty gola zakończyły fazę grupową, a w półfinale po rzutach karnych pokonały Akademię Talentów Krotoszyn. W finale nasze piłkarki bezbramkowo zremisowały z Wartą Poznań, ale ponownie skuteczniej egzekwowały rzuty karne. Poza końcowym triumfem zawodniczka Polonii - Julia Brzęcka - została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

 • 26.01.2023

  Cenna lekcja z Górnikiem

  W środę 25 stycznia na boisku ze sztuczną nawierzchnią piłkarze Polonii Środa rozegrali dodatkowy sparing tej zimy. Rywalem naszego zespołu był pierwszoligowy Górnik Łęczna który w tym czasie przebywał w Opalenicy na obozie przygotowawczym. Spotkanie trwało aż 120 minut i zostało rozegrany systemem 4x30 minut.

 • 25.01.2023

  Dublet Polonii w Koziołek Cup! (2013)

  W miniony weekend orlicy młodsi spędzili dużo czasu grając. W piątek zawodnicy mieli okazję rywalizować i trenować ze starszymi kolegami z rocznika 2012. W niedzielę natomiast podzielona na dwie grupy drużyna zdominowała turniej Koziołek Cup w Kórniku - Poloniści zajęli dwa pierwsze miejsca.

 • 24.01.2023

  Intensywny weekend żaków (2015)

  Ubiegły weekend dla żaków urodzonych w roku 2015 był bardzo intensywny i obfity w rywalizację boiskową. Żaki rywalizowały w turniejach w Dolsku i Śremie oraz rozegrały mecz z Polonią 2014.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
PAKIET BRĄZOWY
PARTNERZY
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.