16.04.2011
POLONIA TV: Błekitni Owińska - Polonia II Sroda 0:1Zapraszamy na antene Polonia TV aby obejrzeć skrót z piątkowego meczu rezerw Polonii z liderem klasy okręgowej. Mecz w Owińskach toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy nie potrafili wykorzystać żadnej z wielu sytuacji. Drugi zespół Polonii za to bardzo groźnie kontratakował i także mogł się pokusić o zdobycie kilku bramek.
Jedyna bramka dla Polonii padła po lobie doświadczonego Krzysztofa Nowaczyka. W materiale można też np. zobaczyć jak ewidentnego rzutu karnego nie podyktował sędzia główny. Czyżby znowu wracały stare czasy? Mamy nadzieję, że to była tylko pomyłka.
Zapraszamy:polonia-sroda.tv/materialwideo_15_6.html
Najnowsze aktualności
-
20.06.2012
VI miejsce młodzików na Ogólnopolskim Turnieju
Zespół młodzików Polonii Środa Wlkp. w sobotę 16 czerwca wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Astra Cup 2012” w Krotoszynie. Młodzi Poloniści ostatecznie zajęli VI miejsce w końcowej klasyfikacji.






















































