OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

07.02.2013

Polonia trenowała po raz ostatni w tym tygodniu

Piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zakończyli dziś kolejny, piąty tydzień treningów. Średzianie rozegrają jeszcze spotkanie kontrolne z Płomykiem Jarota II Jarocin.

Poloniści intensywnie trenowali od poniedziałku do czwartku na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz hali Liceum Ogólnokształcącego. Dziś trener zespołu Czesław Owczarek przeprowadził z zawodnikami zajęcia taktyczne oraz ćwiczył rozgrywanie stałych fragmentów gry.

- Dzisiaj była jednostka taka typowo techniczno-taktyczna, przygotowująca już pod mecz kontrolny. Mamy jak wiadomo za sobą tydzień solidnej pracy. Na pewno te zajęcia z piłką bardziej cieszą piłkarzy. Przećwiczyliśmy stałe fragmenty gry, także na ten etap już w lutym coś mamy opracowane będziemy to doskonalić i spróbujemy wykorzystać w meczu kontrolnym -powiedział po treningu trener Czesław Owczarek.

Po pokonaniu Polonii II Środa 3:0 i Warty Międzychód 3:1 w najbliższą sobotę średzianie rozegrają trzeci mecz kontrolny. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie przeciwnikiem polonistów będzie Płomyk Jarota II Jarocin. Początek tego spotkania o godzinie 14:00.

Wszystkie zdjęcia z czwartkowego treningu Polonii, autorstwa Czesława Kościelskiego obejrzeć można tutaj.

Najnowsze aktualności

  • 23.01.2024

    Polonia Cup: Canarinhos i Polonia wygrały turnieje żaków (2015)

    W niedzielę zostały rozegrane dwa turnieje Polonia Cup 2024 dla żaków z rocznika 2015. W sesji porannej najlepsi okazali się zawodnicy Canarinhos Skórzewo, a o ich triumfie w finale turnieju zadecydowała seria rzutów karnych. Drugie miejsce zajęła AP Reissa Poznań-Antoninek, a brązowe medale zdobyli zawodnicy Polonii.

    W sesji popołudniowej po niezwykle zaciętym i pełnym zwrotów akcji meczu finałowym złote medale zdobyli Poloniści, wygrywając 3:2 z Meblorzem Swarzędz. Trzecie miejsce ex aequo dla UKS Śrem oraz AP Reissa Poznań-Antoninek.

  • 23.01.2024

    Polonia Cup: Błękitni Owińska wygrywają w sobotę (2013)

    W sobotę w średzkiej hali Kobra Arena rozegrany został drugi turniej z cyklu Polonia Cup 2024 dla rocznika 2013, tym razem gospodarzem była druga grupa prowadzona przez Macieja Sikorskiego i Macieja Bartkowiaka. Po pełnych emocji zawodach i wyrównanych pojedynkach złote medale trafiły na szyje zawodników AP Błękitni Owińska, którzy w finale pokonali LPFA Gniezno. Brąz wywalczyli chłopacy z LPFA Swarzędz, po zwycięstwie w decydującym meczu z Polonią.

  • 23.01.2024

    Polonistki z awansem w MMP U-15 w futsalu (Dziewczyny)

    W sobotę w Unisławiu zespół juniorek Polonii Środa Wielkopolska wziął udział w turnieju II fazy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 15 w futsalu dziewcząt. Mimo porażek w dwóch pierwszych meczach nasz zespół zdołał się podnieść i wygrał kolejne dwa mecze, pewnie awansując do III fazy eliminacji zajmując 3. miejsce!

  • 22.01.2024

    Sześć bramek od Zagłębia

    W drugim zimowym meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wlkp. mierzyli się z drugim zespołem występującego na co dzień w polskiej Ekstraklasie Zagłębia Lubin. Po rundzie jesiennej obecnego sezonu rezerwy Zagłębia zajmują siódmą lokatę w drugiej lidze a więc polonistów czekał wymagający pojedynek.

  • 22.01.2024

    Trenerzy Polonii zagrali w Juna Cup

    Trenerzy Polonii Środa Wielkopolska wzięli udział w halowym turnieju piłkarskim dla trenerów - Juna Cup 2024. Nasz zespół wygrał dwa mecze, dwa razy zremisował i poniósł jedną porażkę. Takie rezultaty dały ekipie naszych trenerów czwarte miejsce!

  • 18.01.2024

    Dziewczyny na turnieju Skoki Cup (Dziewczyny)

    W sobotę zespół dziewcząt wziął udział w halowym turnieju piłkarskim Skoki Cup dla rocznika 2009/2010 organizowanym przez LPFA Skoki oraz KS Wełna Skoki. Polonistki w rywalizacji z chłopcami pokazały się z dobrej strony, ostatecznie zajmując 4. miejsce w "Lidze Europy".

  • 18.01.2024

    Poloniści w Pucharze Prezesa Wielkopolskiego ZPN (2011)

    Zespół młodzików starszych (rocznik 2011) rywalizował w weekend w Pucharze Prezesa Wielkopolskiego ZPN rozgrywanym w Strzałkowie. Była to druga runda rozgrywek - tym razem Poloniści pod opieką trenera Łukasza Żeglenia odnieśli trzy zwycięstwa i dwie porażki.

  • 18.01.2024

    6. miejsce Polonii w Juna Cup (2010)

    Zespół Polonii Środa 2010 II w weekend rywalizował w halowym turnieju Juna Cup w Starych Oborzyskach. Nasz zespół dobrze spisał się w fazie grupowej, ponosząc tylko jedną porażkę. Poloniści zajęli 3. miejsce, przegrywając z drugim GKS-em Krzemieniewo jedynie bilansem bramkowym. W meczu o 5. miejsce podopieczni Patryka Słomczyńskiego przegrali z Heliosem Bucz po serii rzutów karnych.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.