OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

07.02.2013

Polonia trenowała po raz ostatni w tym tygodniu

Piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zakończyli dziś kolejny, piąty tydzień treningów. Średzianie rozegrają jeszcze spotkanie kontrolne z Płomykiem Jarota II Jarocin.

Poloniści intensywnie trenowali od poniedziałku do czwartku na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz hali Liceum Ogólnokształcącego. Dziś trener zespołu Czesław Owczarek przeprowadził z zawodnikami zajęcia taktyczne oraz ćwiczył rozgrywanie stałych fragmentów gry.

- Dzisiaj była jednostka taka typowo techniczno-taktyczna, przygotowująca już pod mecz kontrolny. Mamy jak wiadomo za sobą tydzień solidnej pracy. Na pewno te zajęcia z piłką bardziej cieszą piłkarzy. Przećwiczyliśmy stałe fragmenty gry, także na ten etap już w lutym coś mamy opracowane będziemy to doskonalić i spróbujemy wykorzystać w meczu kontrolnym -powiedział po treningu trener Czesław Owczarek.

Po pokonaniu Polonii II Środa 3:0 i Warty Międzychód 3:1 w najbliższą sobotę średzianie rozegrają trzeci mecz kontrolny. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie przeciwnikiem polonistów będzie Płomyk Jarota II Jarocin. Początek tego spotkania o godzinie 14:00.

Wszystkie zdjęcia z czwartkowego treningu Polonii, autorstwa Czesława Kościelskiego obejrzeć można tutaj.

Najnowsze aktualności

  • 13.02.2024

    Żacy grali z Orlikiem Poznań (2015)

    W sobotni poranek obie grupy żaków Polonii (rocznik 2015) zmierzyły się z rówieśnikami reprezentującymi Orlik Poznań.

  • 13.02.2024

    Żacy sparowali w Kamionkach (2014)

    W sobotę zespół orlików młodszych udał się do Kamionek, aby rozegrać mecz kontrolny z miejscową Avią.

  • 13.02.2024

    Orlicy grali z Orlikiem (2013)

    W sobotę w ramach gry kontrolnej zespół Polonii Środa 2013 II zagrał z Orlikiem Miłosław na orliku przy ulicy Lipowej.

  • 13.02.2024

    Sparingowe zwycięstwo z Lechem 2010 (2009)

    W sobotę przygotowujący się do rozgrywek ligi profesjonalnej zespół trampkarzy starszych (rocznik 2009) rozegrał mecz z Lechem Poznań 2010. Poloniści od początku przejęli inicjatywę i skutecznie punktowali rywali. Do przerwy trzy bramki strzelił Antoni Staszak, a w drugiej połowie nasza drużyna dołożyła jeszcze sześć trafień.

  • 12.02.2024

    Zwycięstwo młodzików z Kłosem (2012)

    W sobotnie południe Polonia 2012 II rozegrała mecz sparingowy z Kłosem Zaniemyśl. Poloniści od początku stwarzali więcej sytuacji i prowadzili już trzema bramkami, ale w końcówce spotkania goście zmniejszyli straty.

  • 12.02.2024

    Grad goli w Śremie (2011)

    W niedzielę zespół młodzików Polonii (rocznik 2011) rozegrał w Śremie mecz kontrolny z miejscową Wartą. Spotkanie zostało rozegrane na mniejszym boisku pod balonem, co zagwarantowało wiele bramek.

  • 12.02.2024

    Dobre spotkanie z Odrą

    W ostatnim przed obozem meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzyli się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lesznie z innym trzecioligowcem – Odrą Bytom Odrzański.

  • 12.02.2024

    Czwarte miejsce w ostatniej fazie eliminacji (Juniorki)

    W niedzielę zespół juniorek Polonii Środa Wielkopolska był gospodarzem turnieju ostatniej trzeciej fazy eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 kobiet w futsalu. Turniej rozgrywany był w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu. Polonistki mimo dobrej gry zdołały wywalczyć jeden punkt, który dał podopiecznym Kamila Kudły i Weroniki Rychlewskiej czwarte miejsce. Awans do turnieju finałowego wywalczyły Unia 1 Opole/UKKS Katowice oraz Ślęza Wrocław.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.