07.02.2013
Polonia trenowała po raz ostatni w tym tygodniuPiłkarze Polonii Środa Wielkopolska zakończyli dziś kolejny, piąty tydzień treningów. Średzianie rozegrają jeszcze spotkanie kontrolne z Płomykiem Jarota II Jarocin.
Poloniści intensywnie trenowali od poniedziałku do czwartku na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz hali Liceum Ogólnokształcącego. Dziś trener zespołu Czesław Owczarek przeprowadził z zawodnikami zajęcia taktyczne oraz ćwiczył rozgrywanie stałych fragmentów gry.
- Dzisiaj była jednostka taka typowo techniczno-taktyczna, przygotowująca już pod mecz kontrolny. Mamy jak wiadomo za sobą tydzień solidnej pracy. Na pewno te zajęcia z piłką bardziej cieszą piłkarzy. Przećwiczyliśmy stałe fragmenty gry, także na ten etap już w lutym coś mamy opracowane będziemy to doskonalić i spróbujemy wykorzystać w meczu kontrolnym -powiedział po treningu trener Czesław Owczarek.
Po pokonaniu Polonii II Środa 3:0 i Warty Międzychód 3:1 w najbliższą sobotę średzianie rozegrają trzeci mecz kontrolny. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie przeciwnikiem polonistów będzie Płomyk Jarota II Jarocin. Początek tego spotkania o godzinie 14:00.
Wszystkie zdjęcia z czwartkowego treningu Polonii, autorstwa Czesława Kościelskiego obejrzeć można tutaj.
Najnowsze aktualności
-
18.09.2012
Robert Halaburda po objęciu obowiązków I trenera
Dziś obowiązki pierwszego trenera drużyny Polonii Środa Wielkopolska objął dotychczasowy asystent Mariana Kurowskiego, Robert Halaburda.
-
18.09.2012
Dymisja trenera Mariana Kurowskiego
W dniu dzisiejszym Klub Sportowy Polonia Środa Wielkopolska, za porozumieniem stron rozwiązał umowę z trenerem pierwszego zespołu, Marianem Kurowskim.
-
18.09.2012
Jutro losowanie Pucharu Polski
Jutro tj. środa w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie par czwartej rundy Pucharu Polski strefy poznańskiej.
-
18.09.2012
Bądź z nami! Kibicuj!
W najbliższą niedzielę piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają kolejny w tym sezonie mecz na własnym boisku. Rywalem średzian będzie Piast Kobylin.
-
18.09.2012
Młodzicy rozgromili Kotwicę Kórnik
Wczoraj 17.09.2012r. nasi młodzicy zagrali mecz ligowy w Kórniku z miejscową Kotwicą. Poloniści potwierdzili dobrą formę pewnie wygrywając na wyjezdzie 9:0.
-
17.09.2012
Galerie z meczów żaków i orlików młodszych
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczów naszych drużyn młodzieżowych, które rozegrały w mieniony weekend.
-
17.09.2012
Podsumowanie 6. kolejki klasy A
Szóstą kolejkę spotkań rozegrali w sobotę i niedzielę piłkarze drużyn poznańskiej klasy A grupy pierwszej.
-
17.09.2012
Podsumowanie 8. kolejki III ligi
W mieniony weekend rozegrana została ósma kolejka rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.























































