07.02.2013
Polonia trenowała po raz ostatni w tym tygodniuPiłkarze Polonii Środa Wielkopolska zakończyli dziś kolejny, piąty tydzień treningów. Średzianie rozegrają jeszcze spotkanie kontrolne z Płomykiem Jarota II Jarocin.
Poloniści intensywnie trenowali od poniedziałku do czwartku na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz hali Liceum Ogólnokształcącego. Dziś trener zespołu Czesław Owczarek przeprowadził z zawodnikami zajęcia taktyczne oraz ćwiczył rozgrywanie stałych fragmentów gry.
- Dzisiaj była jednostka taka typowo techniczno-taktyczna, przygotowująca już pod mecz kontrolny. Mamy jak wiadomo za sobą tydzień solidnej pracy. Na pewno te zajęcia z piłką bardziej cieszą piłkarzy. Przećwiczyliśmy stałe fragmenty gry, także na ten etap już w lutym coś mamy opracowane będziemy to doskonalić i spróbujemy wykorzystać w meczu kontrolnym -powiedział po treningu trener Czesław Owczarek.
Po pokonaniu Polonii II Środa 3:0 i Warty Międzychód 3:1 w najbliższą sobotę średzianie rozegrają trzeci mecz kontrolny. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie przeciwnikiem polonistów będzie Płomyk Jarota II Jarocin. Początek tego spotkania o godzinie 14:00.
Wszystkie zdjęcia z czwartkowego treningu Polonii, autorstwa Czesława Kościelskiego obejrzeć można tutaj.
Najnowsze aktualności
-
19.10.2012
Dziewczyny zagrają z Zjednoczonymi Kaczory
W najbliższą niedzielę drużyna dziewczyn Polonii Środa Wielkopolska rozegra swój szósty w tym sezonie mecz ligowy. Przeciwniczkami średzianek będą piłkarki Zjednoczonych Kaczory.
-
19.10.2012
Zapowiedź 11. kolejki klasy A
W najbliższy weekend rozegrana zostanie jedenasta kolejka rozgrywek o mistrzostwo poznańskiej klasy A grupy pierwszej. Po długim czasie bycia liderem, Pelikan Niechanowo może stracić pierwsze miejsce.
-
19.10.2012
Zapowiedź 13. kolejki III ligi
W najbliższy weekend rozegrana zostanie 13. kolejka trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolska. Trzynastka może się okazać pechowa dla lidera z Ostrowa Wielkopolskiego.
-
18.10.2012
Zieloni Lubosz pierwszym zespołem w 1/8 finału PP
Zieloni Lubosz zostali pierwszym zespołem który awansował do 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Beniaminek A-Klasy niespodziewanie pokonał w Poznaniu oldbojów Lecha 2:1.
-
18.10.2012
Sto meczów Krzysztofa Błędkowskiego
Środowy mecz w Swarzędzu z Unią dla Krzysztofa Błędkowskiego był setnym występem w barwach naszego Klubu.
-
18.10.2012
Zła passa wyjazdowa przerwana
Dzięki wczorajszej wygranej z Unią Swarzędz 4:1 piłkarze Polonii Środa Wielkopolska przerwali złą passę wyjazdowych spotkań bez wygranej.
-
18.10.2012
Rozgrywki młodzieży
Drugą kolejkę rewanżową rozegrają w najbliższy weekend drużyny młodzieżowe Polonii Środa Wielkopolska.
-
18.10.2012
Polonia TV: Unia Swarzędz - Polonia Środa
Zapraszamy do obejrzenia skrótu wczorajszego meczu Polonii Środa Wielkopolska z Unią Swarzędz. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną średzian 4:1.






















































