07.02.2013
Polonia trenowała po raz ostatni w tym tygodniuPiłkarze Polonii Środa Wielkopolska zakończyli dziś kolejny, piąty tydzień treningów. Średzianie rozegrają jeszcze spotkanie kontrolne z Płomykiem Jarota II Jarocin.
Poloniści intensywnie trenowali od poniedziałku do czwartku na boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz hali Liceum Ogólnokształcącego. Dziś trener zespołu Czesław Owczarek przeprowadził z zawodnikami zajęcia taktyczne oraz ćwiczył rozgrywanie stałych fragmentów gry.
- Dzisiaj była jednostka taka typowo techniczno-taktyczna, przygotowująca już pod mecz kontrolny. Mamy jak wiadomo za sobą tydzień solidnej pracy. Na pewno te zajęcia z piłką bardziej cieszą piłkarzy. Przećwiczyliśmy stałe fragmenty gry, także na ten etap już w lutym coś mamy opracowane będziemy to doskonalić i spróbujemy wykorzystać w meczu kontrolnym -powiedział po treningu trener Czesław Owczarek.
Po pokonaniu Polonii II Środa 3:0 i Warty Międzychód 3:1 w najbliższą sobotę średzianie rozegrają trzeci mecz kontrolny. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie przeciwnikiem polonistów będzie Płomyk Jarota II Jarocin. Początek tego spotkania o godzinie 14:00.
Wszystkie zdjęcia z czwartkowego treningu Polonii, autorstwa Czesława Kościelskiego obejrzeć można tutaj.
Najnowsze aktualności
-
02.11.2012
Ponad 85 tysięcy odsłon w październiku
Ponad 85 tysięcy odsłon zanotowała strona polonia-sroda.pl w miesiącu październiku. Witrynę odwiedziło 5 198 użytkowników, którzy wygenerowali 24 567 odwiedzin.
-
02.11.2012
Zapowiedź 13. kolejki klasy A
W sobotę rozpocznie się 13. kolejka rozgrywek poznańskiej klasy A. Najciekawiej zapowiadają się mecze w Środzie Wielkopolskiej, Jarosławcu i Poznaniu.
-
02.11.2012
Zapowiedź 15. kolejki III ligi
W nadchodzący weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka pierwszej rundy rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.
-
01.11.2012
Kamil Dunaj arbitrem meczu Polonia - Unia
Kamil Dunaj z Inowrocławia poprowadzi niedzielny mecz III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Polonią Środa, a Unią Roszak Solec Kujawski.
-
01.11.2012
Dziewczyny zagrają w Gnieźnie
W najbliższą sobotę drużyna dziewczyn Polonii Środa Wielkopolska rozegra przedostatni tej jesieni mecz ligowy. Wyjazdowym przeciwnikiem średzianek będzie gnieźnieński Medan.
-
01.11.2012
Rozgrywki młodzieży
W nadchodzący weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania ligowe drużyn młodzieżowych naszego Klubu. Na boiska wybiegną jednak tylko cztery zespoły, ponieważ pozostałe dwa - żaki i orliki starsze będą pauzować.
-
01.11.2012
Trudny mecz rezerw z Maratończykiem
W sobotę na średzim stadionie rozegrany zostanie pierwszy z dwóch zaplanowanych jeszcze jesienią meczów na szczycie poznańskiej klasy A. Tym razem przeciwnikiem rezerw Polonii będzie Maratończyk Brzeźno. Natomiast drugim trudnym rywalem będzie Pelikan Niechanowo, ale to spotkanie zaplanowane jest dopiero na 18 listopada.
-
31.10.2012
Wełna Rogoźno w 1/8 finału Pucharu Polski
Dzisiaj rozegrano kolejny, już przedostatni mecz 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu poznańskiego. Na boisku w Rogoźnie występująca w klasie okręgowej Wełna pokonała czwartoligowych Czarnych Wróblewo 5:1.






















































