14.05.2012
polonia-sroda.pl na 2. miejscuMiło nam poinformować że nasza strona jest jedną z najczęściej aktualizowanych witryn wśród wielkopolskich klubów występujących w rozgrywkach Ekstraklasy, I, II oraz III ligi.
Nasz serwis znalazł się na drugim miejscu tuż za oficjalną stroną występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej Lecha Poznań. Na witrynie „Kolejorza” w miesiącu kwietniu pojawiło się 207. wiadomości. Natomiast na naszej stronie 158. Dla porównania internetowa witryna Nielby Wągrowiec opublikowała 105. newsów, a Warty Poznań 86. Pierwszą piątkę zamyka serwis Jaroty Jarocin z 67. wiadomościami.
Najgorzej w zestawieniu wypadł Sokół Kleczew, którego redaktorzy zamieścili zaledwie cztery artykuły. O jedne mniej opublikowała strona Piasta Kobylin, ale jest to nieoficjalny serwis.
Ranking stron internetowych w kwietniu:
1. Lech Poznań - 207
2. Polonia Środa - 158
3. Nielba Wągrowiec - 105
4. Warta Poznań - 86
5. Jarota Jarocin - 67
6. GKS Dopiewo - 34
7. Górnik Konin - 27
8. Polonia 1912 Leszno - 26 (tylko wiadomości piłkarskie)
9. Tur Turek - 21
10. Lubuszanin Trzcianka - 20
11. Unia Swarzędz - 12
12. Calisia Kalisz - 11
13. Sokół Kleczew - 4
14. Piast Kobylin - 3 (nieoficjalna)
Najnowsze aktualności
-
22.12.2022
Pogrzeb Stefana Ratajczaka
Z głębokim żalem informujemy, że w piątek 23 grudnia o godzinie 11.00 na Cmentarzu w Środzie odbędzie się pogrzeb Stefana Ratajczaka, wieloletniego gospodarza Stadionu w Środzie Wielkopolskiej.
-
21.12.2022
Terminarz Ligi Wojewódzkiej trampkarzy młodszych (2009)
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych (rocznik 2009). Podopieczni Miłosza Twardowskiego i Marcina Parusa, którzy trafili do grupy pierwszej (północnej), będą beniaminkiem rozgrywek. Rozgrywki wystartują 18 marca i potrwają do 11 czerwca.
-
21.12.2022
Terminarz Ligi Wojewódzkiej juniorów młodszych (2006)
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych (rocznik 2006). Nasz zespół ponownie będzie rywalizował w grupie drugiej, czyli południowej. Podopieczni Łukasza Kaczałki i Adriana Błaszaka w rundzie jesiennej wygrali rozgrywki i z pewnością będą chcieli powtórzyć swój sukces. Rozgrywki wystartują 18 marca i potrwają do 11 czerwca.
-
21.12.2022
Polonia 2016/2017: Podsumowanie jesieni 2022
Zespoły skrzatów starszych oraz skrzatów młodszych we wrześniu i październiku rywalizowały w rozgrywkach ligowych, prowadzonych w formie turniejów, a mecze rozgrywane były bez wyników.
Liczba najmłodszych adeptów w naszym klubie powiększyła się w ciągu roku, a mali zawodnicy licznie i bardzo chętnie stawiali się na zajęciach oraz doskonale bawili się na boisku.
-
21.12.2022
Polonia 2015: Podsumowanie jesieni 2022
Podopieczni Miłosza Twardowskiego i Pawła Hoffmanna od sierpnia spędzili na boisku ponad 100 godzin. Było to dla tego rocznika pierwsze pół roku, w którym zawodnicy trenowali trzy razy w tygodniu i każdy mikrocykl kończyli meczem kontrolnym.
Z miesiąca na miesiąc widoczny był postęp, jaki dokonywał się u naszych zawodników. Udział w wielu turniejach i meczach powodował ciągły rozwój i nabieranie doświadczenia.
-
21.12.2022
Polonia 2014: Podsumowanie jesieni 2022
Mijająca runda była bardzo intensywna dla zawodników z rocznika 2014. Chłopcy wykazywali się dużym zaangażowaniem i chęcią do nauki. Frekwencja na zajęciach była na bardzo dobrym poziomie. Mikrocykl treningowy składał się z trzech jednostek treningowych i kończył się dniem meczowym. Chłopcy z rocznika 2014 reprezentowali nasz klub w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski ZPN, meczach towarzyskich oraz turniejach organizowanych przez inne kluby.
-
21.12.2022
Polonia 2013 II: Podsumowanie jesieni 2022
W rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 drugi zespół orlików młodszych zgłoszony był do do rozgrywek ligowych Wielkopolskiego ZPN rozgrywanych w formie turniejowej. Poloniści prowadzeni przez trenerów Macieja Sikorskiego i Macieja Bartkowiaka rywalizowali z 1922 Lechią Kostrzyn, Orlikiem Miłosław oraz LPFA Łubowo.
-
21.12.2022
Polonia 2013 I: Podsumowanie jesieni 2022
W rundzie jesiennej zespół orlików starszych (rocznik 2013) prowadzony przez Radosława Falgiera i Łukasza Żeglenia odniósł wiele sukcesów w mocno obsadzonych turniejach piłkarskich w całej Polsce! Poza udziałem w rozgrywkach ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki nożnej młodzi zawodnicy wygrali m.in. turnieje o Złoty Strug w Swarzędzu, Gniezno Cup, czy Hary Cup w Łodzi. Plasowali się także na podiach w turniejach Mazury Cup, Pro-Turnieje Super Cup, Rewelandia, a w Barbórka Cup zajęli czwarte miejsce.
Wielu chłopców zdobywało nagrody indywidualne, a ich talent został dostrzeżony przez czołowe akademie piłkarskie klubów polskiej Ekstraklasy.





















































