OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

14.01.2013

Polonia rozpoczęła drugi tydzień treningów

Dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska odbyli kolejny trening w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trzeciej ligi.

Poloniści tydzień rozpoczęli od 20 metrowego testu biegowego zwanego Beep Testem. Beep test jest jedną z najpopularniejszych metod mierzenia wytrzymałości zawodników. Jest to ocena motorycznych zdolności wytrzymałościowych człowieka za które rozumie się osobnicze możliwości przeciwstawienia się zmęczeniu i umiejętności długotrwałego wykonywania określonej pracy. Wyniki osiągane przez polonistów były zróżnicowane. Teraz dokładnie przeanalizuje je sztab szkoleniowy.

Jutro średzianie po raz pierwszy mają trenować na wolnym powietrzu. Nasza drużyna ma zaplanowana zajęcia na boisku hokejowym ze sztuczną nawierzchnią. Plany te mogą ulec jeszcze zmianie w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

W środę Polonia ponownie trenować będzie na hali, a w czwartek trener Czesław Owczarek zaplanował zajęcia na boisku.

Na zakończenie tygodnia, w sobotę poloniści odbędą grę wewnętrzną.

Najnowsze aktualności

  • 13.02.2024

    Żacy grali z Orlikiem Poznań (2015)

    W sobotni poranek obie grupy żaków Polonii (rocznik 2015) zmierzyły się z rówieśnikami reprezentującymi Orlik Poznań.

  • 13.02.2024

    Żacy sparowali w Kamionkach (2014)

    W sobotę zespół orlików młodszych udał się do Kamionek, aby rozegrać mecz kontrolny z miejscową Avią.

  • 13.02.2024

    Orlicy grali z Orlikiem (2013)

    W sobotę w ramach gry kontrolnej zespół Polonii Środa 2013 II zagrał z Orlikiem Miłosław na orliku przy ulicy Lipowej.

  • 13.02.2024

    Sparingowe zwycięstwo z Lechem 2010 (2009)

    W sobotę przygotowujący się do rozgrywek ligi profesjonalnej zespół trampkarzy starszych (rocznik 2009) rozegrał mecz z Lechem Poznań 2010. Poloniści od początku przejęli inicjatywę i skutecznie punktowali rywali. Do przerwy trzy bramki strzelił Antoni Staszak, a w drugiej połowie nasza drużyna dołożyła jeszcze sześć trafień.

  • 12.02.2024

    Zwycięstwo młodzików z Kłosem (2012)

    W sobotnie południe Polonia 2012 II rozegrała mecz sparingowy z Kłosem Zaniemyśl. Poloniści od początku stwarzali więcej sytuacji i prowadzili już trzema bramkami, ale w końcówce spotkania goście zmniejszyli straty.

  • 12.02.2024

    Grad goli w Śremie (2011)

    W niedzielę zespół młodzików Polonii (rocznik 2011) rozegrał w Śremie mecz kontrolny z miejscową Wartą. Spotkanie zostało rozegrane na mniejszym boisku pod balonem, co zagwarantowało wiele bramek.

  • 12.02.2024

    Dobre spotkanie z Odrą

    W ostatnim przed obozem meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzyli się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lesznie z innym trzecioligowcem – Odrą Bytom Odrzański.

  • 12.02.2024

    Czwarte miejsce w ostatniej fazie eliminacji (Juniorki)

    W niedzielę zespół juniorek Polonii Środa Wielkopolska był gospodarzem turnieju ostatniej trzeciej fazy eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 kobiet w futsalu. Turniej rozgrywany był w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu. Polonistki mimo dobrej gry zdołały wywalczyć jeden punkt, który dał podopiecznym Kamila Kudły i Weroniki Rychlewskiej czwarte miejsce. Awans do turnieju finałowego wywalczyły Unia 1 Opole/UKKS Katowice oraz Ślęza Wrocław.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.