14.01.2013
Polonia rozpoczęła drugi tydzień treningówDziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska odbyli kolejny trening w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trzeciej ligi.
Poloniści tydzień rozpoczęli od 20 metrowego testu biegowego zwanego Beep Testem. Beep test jest jedną z najpopularniejszych metod mierzenia wytrzymałości zawodników. Jest to ocena motorycznych zdolności wytrzymałościowych człowieka za które rozumie się osobnicze możliwości przeciwstawienia się zmęczeniu i umiejętności długotrwałego wykonywania określonej pracy. Wyniki osiągane przez polonistów były zróżnicowane. Teraz dokładnie przeanalizuje je sztab szkoleniowy.
Jutro średzianie po raz pierwszy mają trenować na wolnym powietrzu. Nasza drużyna ma zaplanowana zajęcia na boisku hokejowym ze sztuczną nawierzchnią. Plany te mogą ulec jeszcze zmianie w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
W środę Polonia ponownie trenować będzie na hali, a w czwartek trener Czesław Owczarek zaplanował zajęcia na boisku.
Na zakończenie tygodnia, w sobotę poloniści odbędą grę wewnętrzną.
Najnowsze aktualności
-
24.03.2024
Porażka z Legią Warszawa
Piłkarki Polonii Środa w sobotę 23 marca w samo południe podejmowały na własnym stadionie Legionistki Warszawa. Zespół który przejął licencję na grę na zapleczu Ekstraligi od SWD Wodzisław i za cel postawił sobie utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym przyjechał do naszego miasta mocno zmotywowany i zdeterminowany.
-
23.03.2024
Polonia nie zwalnia tempa
W sobotę 23 marca na Stadionie Średzkim piłkarze Polonii Środa podejmowali na własnym boisku Unię Solec Kujawski. Historia spotkań obu ekip jest bardzo ciekawa a mecze pomiędzy Polonią Środa, a Unią Solec zawsze przynosiły kibicom sporo emocji.
-
22.03.2024
Akademia: Zapowiedź weekendu (23/24.03.2024)
Dziewięć meczów rozegrają w nadchodzący weekend drużyny akademii naszego klubu. W sobotę do ligowych zmagań przystąpią m.in. juniorzy z rocznika 2005, którzy w premierowym meczu ligi profesjonalnej zmierzą się na wyjeździe z Koziołkiem Poznań. Zainaugurowane zostaną też rozgrywki lig okręgowych w kategoriach trampkarz i młodzik.
Na średzkich boiskach rozegrane zostaną dwa mecze. W sobotę o 11:00 zespół Polonii 2012 zagra SMS AP Reissa Ślesin, natomiast w niedzielę na płycie głównej Polonia 2010 w meczu ligi profesjonalnej podejmie Lecha Poznań!
-
20.03.2024
Orliczki rozegrały mecz kontrolny (Orliczki)
W niedzielę zespół orliczek rozegrał mecz kontrolny z Clescevią Kleszczewo. Był to meczowy debiut naszej najmłodszej grupy dziewczęcej!
-
20.03.2024
Porażka z Wełną Skoki (Juniorki)
W niedzielę zespół juniorek udał się do Wągrowca, aby rozegrać mecz kontrolny z Wełną Skoki. Polonistki, w których szeregach było kilka zawodniczek testowanych, przegrały mecz 2:4, a bramki dla naszego zespołu strzeliły Kinga Połatyńska i Katarzyna Paluch.
-
20.03.2024
Zwycięstwo w sparingu z APR Jarocin (2011)
W sobotę na boiska CTP ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem ligi mieli zawodnicy rocznika 2011, a ich przeciwnikiem był zespół AP Reissa Jarocin, w mieszanym roczniku 2011/2012. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Polonii.
-
20.03.2024
Mecze kontrolne żaków (2015)
Obie grupy żaków starszych (rocznik 2015) rozegrały w sobotę mecze kontrolne. Grupa biała udała się do Mosiny, gdzie rozegrała trójmecz z Orlikiem Mosina i AS Czempiń. Grupa czerwona natomiast zagrała na wyjeździe z LZS Cielcza.
-
20.03.2024
Sparing orlików w Śremie (2014)
W sobotę zespół orlików młodszych rozegrał w Śremie mecz kontrolny ze starszymi kolegami z UKS Śrem.


























































