14.01.2013
Polonia rozpoczęła drugi tydzień treningówDziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska odbyli kolejny trening w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trzeciej ligi.
Poloniści tydzień rozpoczęli od 20 metrowego testu biegowego zwanego Beep Testem. Beep test jest jedną z najpopularniejszych metod mierzenia wytrzymałości zawodników. Jest to ocena motorycznych zdolności wytrzymałościowych człowieka za które rozumie się osobnicze możliwości przeciwstawienia się zmęczeniu i umiejętności długotrwałego wykonywania określonej pracy. Wyniki osiągane przez polonistów były zróżnicowane. Teraz dokładnie przeanalizuje je sztab szkoleniowy.
Jutro średzianie po raz pierwszy mają trenować na wolnym powietrzu. Nasza drużyna ma zaplanowana zajęcia na boisku hokejowym ze sztuczną nawierzchnią. Plany te mogą ulec jeszcze zmianie w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
W środę Polonia ponownie trenować będzie na hali, a w czwartek trener Czesław Owczarek zaplanował zajęcia na boisku.
Na zakończenie tygodnia, w sobotę poloniści odbędą grę wewnętrzną.
Najnowsze aktualności
-
18.04.2024
Młodzicy gromią w Luboniu (2011)
Kolejny świetny mecz rozegrała Polonia 2011. Zespół prowadzony przez Kamila Kudłę i Kornela Ladrowskiego kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Wczoraj młodzicy aż 8:0 wygrali z SF Luboń, a hat tricka w tym spotkaniu ustrzelił Giovani Henriquez-Gajda.
-
17.04.2024
Skrzaty rozpoczęły rundę w Brzeźnie (2017)
W niedzielę ligowe granie rozpoczęły skrzaty Polonii (rocznik 2017 i młodsi). Nasi najmłodsi piłkarze rywalizowali na boisku w Brzeźnie w ramach pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.
-
17.04.2024
Turniej żaków młodszych w Swarzędzu (2016)
W sobotę na obiektach Unii w Swarzędzu zespół żaków młodszych Polonii (rocznik 2016) rozegrał pierwszym w tym roku turniej rozgrywek bezwynikowych Wielkopolskiego ZPN.
-
17.04.2024
Żacy zagrali w Środzie i Kórniku (2015)
W sobotę grupa biała żaków starszych Polonii (rocznik 2015) była gospodarzem turnieju pierwszej kolejki rozgrywek bezwynikowych. Grupa czerwona w ramach tych samych rozgrywek udała się do Kórnika.
-
17.04.2024
Orlicy młodsi grali w Kamionkach (2014)
W niedzielę Polonia 2014 wzięła udział w pierwszych turniejach z cyklu rozgrywek bezwynikowych, których gospodarzem była Avia Kamionki.
-
17.04.2024
Orlicy rywalizowali w Śremie (2013)
Zespół orlików starszych Polonii (rocznik 2013 II) aktywnie spędził sobotnie popołudnie. Nasza drużyna wzięła udział w turnieju rozgrywek bezwynikowych w Śremie.
-
17.04.2024
Transmisja meczu z Pogonią II
W spotkaniu 26. kolejki III ligi grupy 2 sezonu 2023/24 piłkarze Polonii Środa zmierzą się z drugim zespołem Pogoni Szczecin. Z tego meczu przeprowadzimy bezpośrednią transmisję na naszym kanale na You Tubie.
Początek transmisji w sobotę 20 kwietnia o godzinie 16:45.
-
16.04.2024
Zrewanżować się za jesień
Ciekawie zapowiada się najbliższe spotkanie ligowe piłkarzy Polonii Środa Wielkopolska. Tym razem podopieczni Pawła Kutyni podejmą na własnym boisku drugi zespół występującej w PKO Ekstraklasie Pogoni Szczecin.




























































