14.01.2013
Polonia rozpoczęła drugi tydzień treningówDziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska odbyli kolejny trening w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trzeciej ligi.
Poloniści tydzień rozpoczęli od 20 metrowego testu biegowego zwanego Beep Testem. Beep test jest jedną z najpopularniejszych metod mierzenia wytrzymałości zawodników. Jest to ocena motorycznych zdolności wytrzymałościowych człowieka za które rozumie się osobnicze możliwości przeciwstawienia się zmęczeniu i umiejętności długotrwałego wykonywania określonej pracy. Wyniki osiągane przez polonistów były zróżnicowane. Teraz dokładnie przeanalizuje je sztab szkoleniowy.
Jutro średzianie po raz pierwszy mają trenować na wolnym powietrzu. Nasza drużyna ma zaplanowana zajęcia na boisku hokejowym ze sztuczną nawierzchnią. Plany te mogą ulec jeszcze zmianie w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
W środę Polonia ponownie trenować będzie na hali, a w czwartek trener Czesław Owczarek zaplanował zajęcia na boisku.
Na zakończenie tygodnia, w sobotę poloniści odbędą grę wewnętrzną.
Najnowsze aktualności
-
20.06.2024
Orlicy grali w Środzie (2013)
W niedzielę na boisku CTP2 odbył ostatni już turniej ligowy orlików E1. W turnieju, którego gospodarzem była Polonia, zagrały też Kotwica Kórnik oraz UKS Śrem.
-
20.06.2024
Betclic Sponsorem 3. Ligi
Dziś rano Polski Związek Piłki Nożnej oraz marka Betclic poinformowały o podpisaniu największej umowy sponsoringowej w historii klubowych rozgrywek organizowanych i prowadzonych przez piłkarską centralę. Od 1 lipca 2024 roku rozgrywki drugiego, trzeciego i czwartego poziomu rozgrywkowego w Polsce będą nosiły nazwy Betclic 1. Ligi, Betclic 2. Ligi oraz Betclic 3. Ligi. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe cztery lata, aż do zakończenia sezonu 2027/2028.
-
20.06.2024
Dwie porażki na zakończenie (2010)
W sobotę Polonia Środa 2010 II udała się do Poznania na mecz z Talentem. Nasz zespół przegrał 3:8 (1:4) i stracił szansę na wyprzedzenie Talentu w tabeli i zajęcie piątego miejsca. Bramki dla Polonii strzelili Sviatoslav Melnykov, Jan Muszyński oraz Franciszek Leżała. W środę drużyna rozegrała ostatnią kolejkę. Na boisku z Zielnikach Poloniści przegrali 1:10 z Polonią Poznań, a gola strzelił Bartosz Kurkowiak.
-
19.06.2024
ZAKOŃCZENIE SEZONU AKADEMII
Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu 2023/2024! Z tej okazji zapraszamy wszystkich zawodników akademii wraz z rodzicami na piknik, który odbędzie się w środę 19 czerwca o godzinie 19:00 na boisku CTP1!
-
18.06.2024
Orlicy sprawili niespodziankę (2013)
W przedostatniej kolejce I ligi okręgowej młodzików Polonia 2013 sprawiła niespodziankę, wygrywając z wiceliderem rozgrywek Kotwicą Kórnik 6:4 (4:1). Hat trickiem popisał się Jakub Przybyłek, dwa trafienia dołożył Leon Jacków, a jedno Sebastian Ciszewicz. Nasz zespół na kolejkę przed końcem zapewnił sobie 4. miejsce w rozgrywkach rocznika 2012.
-
18.06.2024
Porażka dziewczyn na zakończenie (Juniorki)
W ostatnim meczu III ligi okręgowej trampkarzy zespół dziewczyn przegrał 0:6 (0:5) z Lotnikiem 1997 Poznań.
-
18.06.2024
Młodzicy wygrali ligę wojewódzką (2012)
W sobotę Polonia 2012 wygrała na własnym boisku 2:0 (1:0) z UKS AP Reissa Kępno, czym zapewniła sobie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej młodzików D2. Bramki na wagę trzech punktów strzelili Franciszek Ratajczak oraz Jeremi Sójka.
-
18.06.2024
Zwycięstwo z SF Luboń (2011)
W przedostatniej kolejce I ligi okręgowej D1 zespół Polonii Środa 2011 odniósł pewne zwycięstwo z SF Luboń. Na boisku w Zielnikach młodzi Poloniści wygrali 5:1 (3:0). Cztery bramki strzelił Oskar Różewicz, a jedno trafienie dołożył Szymon Cichy. Drugi zespół był bliski sprawienia niespodzianki, ale ostatecznie przegrał 1:2 ze Zjednoczonymi Września.




























































