14.01.2013
Polonia rozpoczęła drugi tydzień treningówDziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska odbyli kolejny trening w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej trzeciej ligi.
Poloniści tydzień rozpoczęli od 20 metrowego testu biegowego zwanego Beep Testem. Beep test jest jedną z najpopularniejszych metod mierzenia wytrzymałości zawodników. Jest to ocena motorycznych zdolności wytrzymałościowych człowieka za które rozumie się osobnicze możliwości przeciwstawienia się zmęczeniu i umiejętności długotrwałego wykonywania określonej pracy. Wyniki osiągane przez polonistów były zróżnicowane. Teraz dokładnie przeanalizuje je sztab szkoleniowy.
Jutro średzianie po raz pierwszy mają trenować na wolnym powietrzu. Nasza drużyna ma zaplanowana zajęcia na boisku hokejowym ze sztuczną nawierzchnią. Plany te mogą ulec jeszcze zmianie w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
W środę Polonia ponownie trenować będzie na hali, a w czwartek trener Czesław Owczarek zaplanował zajęcia na boisku.
Na zakończenie tygodnia, w sobotę poloniści odbędą grę wewnętrzną.
Najnowsze aktualności
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































