OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

06.07.2020

Polonia inwestuje w młodych

Oskar Janoś i Filip Lesiński podpisali trzyletnie kontrakty z naszym klubem. Są to kolejni wychowankowie Akademii Piłkarskiej Polonii Środa którzy dostają szansę gry w pierwszym zespole w III lidze. Nasz klub mocno inwestuje w młodych piłkarzy dając im szansę rozwoju pod swoimi skrzydłami.

Filip Lesiński (rocznik 2000) występuje na pozycji środkowego obrońcy a ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Orkanie Jarosławiec. W tym sezonie ma rywalizować o miejsce w podstawowym składzie na środku obrony z Piotrem Skrobosińskim i Adamem Boruckim.

Oskar Janoś (rocznik 2002) to z kolei środkowy pomocnik. Ma on już za sobą debiut na boiskach trzecioligowych a jego dobra postawa w poprzednim sezonie przekonała sztab szkoleniowy do włączenia go na stałe do kadry pierwszego zespołu.

Cieszymy się że kolejni nasi wychowankowie wchodzą do pierwszego zespołu i trzymamy za nich kciuki.

Najnowsze aktualności

  • 27.02.2023

    Remis z Krobianką

    W sobotę 25 lutego drugi zespół Polonii Środa rozegrał kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem nasze rezerwy rywalizowały z Krobianką Krobia. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Bardzo szybko potrafiliśmy przejść dzisiaj z obrony do ataku, jak i ustawić się na pozycjach po stracie piłki.

  • 27.02.2023

    Udana inauguracja kobiet

    W sobotę 25 lutego na Stadionie Średzkim rozgrywki w Orlen I lidze kobiet wznowiły piłkarki Polonii Środa. W pierwszym wiosennym meczu polonistki podejmowały Bielawiankę Bielawa.

  • 25.02.2023

    Sprawdzian generalny na czwórkę

    W ostatnim meczu towarzyskim piłkarze Polonii Środa podejmowali na boisku w Jarosławcu innego trzecioligowca Jarotę Jarocin. Dla obu zespołów był to sprawdzian generalny przed zbliżającymi się wielkimi krokami rozgrywkami rundy wiosennej trzeciej ligi. 

  • 23.02.2023

    Przyjdź na mecz kobiet

    Już w sobotę 25 lutego swoje rozgrywki w I lidze kobiet wznowią piłkarki Polonii Środa. Polonistki tym razem jako pierwszy zespół seniorski rozpoczynają rundę wiosenną w naszym klubie a w pierwszym meczu podopieczne Marka Gierałki i Marty Woźniak podejmą na własnym boisku Bielawiankę Bielawa.

  • 23.02.2023

    Ostatni sprawdzian z Jarotą

    W sobotę 25 lutego na boisku w Jarosławcu ostatnie spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/23 rozegrają piłkarze Polonii Środa. Rywalem naszego zespołu będzie inny trzecioligowiec Jarota Jarocin.

  • 22.02.2023

    Amelia Guzenda powołana do reprezentacji Polski U-15!

    Amelia Guzenda (ur. 2009) została powołana na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet do lat 15, które odbędzie się w dniach 7-10 marca w Grodzisku Wielkopolskim! 

  • 21.02.2023

    Gry z Wilkami i AP Reissa (2015)

    Ubiegły weekend dla żaków młodszych urodzonych w 2015 roku był okazją do sprawdzenia się w rywalizacji z rówieśnikami z innych klubów - AP Wilki Dąbrówka oraz Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań.

  • 21.02.2023

    Gra kontrolna z Wartą Poznań (2014)

    W sobotę zespół żaków starszych (rocznik 2014) prowadzony przez Radosława Piotrowskiego i Macieja Sikorskiego udał się na grę kontrolną do Poznania, gdzie zmierzył się z tamtejszą Wartą.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.