OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

06.08.2013

Polonia II zagra z Orlikiem Miłosław

W najbliższa środę kolejny mecz kontrolny rozegra zespół rezerw Polonii Środa Wielkopolska. Tym razem młodsi średzianie wybiorą się do Miłosławia gdzie zagrają z miejscowym Orlikiem.

Przeciwnik polonistów to także przedstawiciel klasy A tyle że grupy konińskiej. W ubiegłym sezonie Orlik zdobył 25. punktów co dało mu trzynastą lokatę w tabeli. Dla rywali będzie to już ósmy mecz kontrolny. Wcześniej drużyna z Miłosławia pokonała Hetmana Orchowo 8:2, Płomień Nekla 5:4, Polonię Żerków 5:4, Warte Pyzdry 8:3, zremisowała z Nową Hutą Łukomską 1:1 oraz uległa Orkanowi Jarosławiec 2:7, ZKS Zagórów 3:7 i KS Gniezno 2:3.

Średzianie jak dotąd na boisko wybiegali cztery razy na mecze z GKS Żerków 1:0, Kłosem Zaniemyśl 2:2, Lipnem Stęszew 4:4 i juniorami Victorii Września 4:0. Dla podopiecznych Roberta Halaburdy będzie to ostatni mecz towarzyski przed wyjazdem na obóz do Ustki, gdzie przebywać będą od 10 do 17 sierpnia.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 18.

Najnowsze aktualności

  • 01.08.2025

    Polonia z dotacją MSiT na rok 2025!

    Klub Sportowy Polonia otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na rok 2025.

  • 31.07.2025

    Transmisja meczu z Błękitnymi

    Zapraszamy Was na transmisję spotkania z Błękitnymi Stargard które odbędzie się w piątek 1 sierpnia o godzinie 19:00 na Nowym Stadionie Średzkim. Transmisja oczywiście z komentarzem.

    Startujemy o 18:50.

  • 28.07.2025

    Start sezonu w Środzie Wlkp.

    Nowy sezon III ligi, grupa 2, rusza z przytupem! Już w piątek, 1 sierpnia o godzinie 19:00 na Nowym Stadionie Średzkim odbędzie się absolutny hit inauguracyjnej kolejki – Polonia Środa Wielkopolska zmierzy się z czołowym zespołem ubiegłego sezonu – Błękitnymi Stargard. Co ważne – wstęp na to spotkanie jest BEZPŁATNY, a emocji na pewno nie zabraknie!

  • 27.07.2025

    Ostatnie szlify przed startem ligi

    W piątek 25 lipca piłkarze Polonii Środa rozegrali ostatnie dwa sparingi przed startem sezonu 2025/26. Sztab szkoleniowy Polonii Środa podzielił zespół na dwie jedenastki tak żeby każdy zawodnik zagrał pełne 90 minut. Rywalami średzkiego zespołu były trzecioligowe rezerwy Miedzi Legnica i beniaminek trzeciej ligi Lipno Stęszew.

  • 23.07.2025

    Rozmarynowski szkolił się z Janem Urbanem

    W dniach 21–22 lipca 2025 roku w Łodzi odbyła się Ogólnopolska Konferencja Trenerów z licencją UEFA Pro, w której udział wziął także szkoleniowiec Polonii Środa Wielkopolska Maciej Rozmarynowski.

  • 19.07.2025

    Beniaminek ze Stargardu ograny

    Drugi sobotni sparing poloniści rozegrali w Stargardzie a ich rywalem był beniaminek rozgrywek trzecioligowych, zespół prowadzony przez byłego szkoleniowca Polonii Środa Krzysztofa Kapuścińskiego – Kluczevia Stargard.

  • 19.07.2025

    Porażka z rezerwami Pogoni

    W sobotę 19 lipca piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrali kolejne dwa spotkania towarzyskie. Tym razem sztab szkoleniowy podzielił zespół na dwie ekipy tak żeby każdy  z zawodników zagrał pełne 90 minut. W pierwszym meczy podopieczni Macieja Rozmarynowskiego w Szczecinie zmierzyli się z drugim zespołem Pogoni.

  • 18.07.2025

    Terminarz Proton klasy A 2025/2026 - runda jesienna

    Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarz Proton klasy A, grupy IV na sezon 2025/2026.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.