OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBEINSTAGRAMTWITTERFACEBOOK

08.07.2024

Polonia 2015: Podsumowanie wiosny 2024

Sezon 2023/2024 był pełen wyzwań i sukcesów dla drużyn rocznika 2015 - grupy białej oraz grupy czerwonej. Drużyny aktywnie brały udział w rozgrywkach Wielkopolskiego ZPN, uczestniczyły również w licznych sparingach oraz prestiżowych turniejach, takich jak Polonia Cup i Luboń Cup, a także w turniejach kilkudniowych Hary Cup w Łodzi, Marathon Cup w Poznaniu, czy Bałtyk Cup w Ustce.

Sezon 2023/2024 był pełen wyzwań i sukcesów dla drużyn rocznika 2015 - grupy białej oraz grupy czerwonej. Drużyny aktywnie brały udział w rozgrywkach Wielkopolskiego ZPN, gdzie prezentowały wysoki poziom gry, rywalizując z zespołami z całego regionu. Udział w tych rozgrywkach pozwolił młodym zawodnikom zdobywać cenne doświadczenie i umiejętności. Oprócz regularnych rozgrywek ligowych, drużyny uczestniczyły również w licznych sparingach oraz prestiżowych turniejach, takich jak Polonia Cup i Luboń Cup. Turnieje te były doskonałą okazją do sprawdzenia swoich sił na tle różnych rywali i zdobycia dodatkowej motywacji do treningów.

Drużyny Polonii wzięły również udział w kilkudniowych turniejach, które odbyły się w różnych częściach Polski:

 1. Hary Cup w Łodzi - turniej ten zgromadził liczne drużyny z całej Polski, co pozwoliło naszym zawodnikom zmierzyć się z różnorodnymi stylami gry i zdobyć cenne doświadczenia.
 2. Marathon Cup w Poznaniu - było to jedno z ważniejszych wydarzeń w sezonie, gdzie drużyna mogła rywalizować z silnymi zespołami zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Wysoki poziom turnieju sprawił, że każdy mecz był dużym wyzwaniem, ale również świetną okazją do nauki i rozwoju.
 3. Bałtyk Cup w Ustce - drużyna miała okazję rywalizować z zespołami z całej Polski. Ogólnopolski charakter turnieju przyczynił się do wzbogacenia doświadczeń zawodników i podniesienia ich umiejętności na wyższy poziom.

W każdym z tych turniejów drużyna Polonii pokazała ogromne zaangażowanie, waleczność i ducha sportowej rywalizacji. Zawodnicy zdobyli wiele cennych doświadczeń, które z pewnością przyczynią się do ich dalszego rozwoju sportowego. Sezon ten był nie tylko pełen sportowych emocji, ale także doskonałą okazją do integracji zespołu i budowania silnych więzi między zawodnikami. Trenerzy oraz rodzice zawodników mogą być dumni z postawy młodych piłkarzy, którzy z każdym meczem i turniejem pokazywali coraz większe umiejętności i zaangażowanie. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego sezonu, licząc na jeszcze więcej sportowych sukcesów i niezapomnianych chwil na boisku.


Aktualna kadra drużyny:

Polonia 2015 (grupa biała): Wiktor Cavaliere, Yan Dzendziur, Igor Jaśkowiak, Tymon Jędrzejewski, Antoni Kulka, Maciej Małecki, Franciszek Pokładecki, Radosław Polk, Piotr Talaga, Nikodem Tatarek, Filip Trzciński, Bartosz Wachowiak, Lena Wawroska, Julian Zimoch.
trenerzy: Adrian Wojtysiak oraz Paweł Hoffmann.

Polonia 2015 (grupa czerwona): Jakub Barcz, Michał Fludra, Julian Gołębiewski, Wiktor Gruszczyński, Filip Jasiński, Ioane Koiava, Mateusz Korcz, Konrad Kriger, Jan Leporowski, Wojciech Łukaszewski, Artem Nesterchuk, Kacper Nowacki, Michał Pietrzak, Bartosz Różański, Leon Ruszkiewicz, Filip Stasiak, Adam Winkel, Artem Zhyhadlo.
trenerzy: Adrian Wojtysiak oraz Paweł Hoffmann.

Najnowsze aktualności

 • 12.07.2024

  Składy lig wojewódzkich w rundzie jesiennej 2024/2025

  Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podał składy I lig wojewódzkich w kategorii młodzik oraz zaktualizował składy lig w kategoriach junior oraz trampkarz. W rundzie jesiennej sześć zespołów Polonii będzie rywalizować w I ligach wojewódzkich.

 • 05.07.2024

  TERMINARZ III LIGI

  Rozpoczynamy rywalizację od wyjazdowego meczu z Vinetą Wolin w sobotę - 3 Sierpnia

 • 04.07.2024

  R-GOL.com oraz JOMA! - Oficjalnym Partnerem Technicznym Polonii Środa!

  Z radością ogłaszamy, że firma R-GOL.com została nowym partnerem technicznym Polonii Środa. Umowa będzie obowiązywać przez kolejne 3 lata. R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce oraz oficjalny dystrybutor marki JOMA, oferujący szeroki wybór sprzętu sportowego.

 • 08.07.2024

  Polonia Dziewczyny: Podsumowanie wiosny 2024

  Na trzech frontach w rundzie wiosennej rywalizował zespół dziewczyn Polonii. Zimą Polonistki walczyły w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu, w których dotarły do trzeciej fazy. Następnie toczyły boje w III lidze okręgowej trampkarzy, gdzie rywalizowały z chłopcami z 2010 rocznika oraz w I lidze wojewódzkiej juniorek. Wiosną rozwijała się także nasza drużyna orliczek, która już od nowego sezonu również będzie brać udział w rozgrywkach - na początek będą to bezwynikowe turnieje ligowe Wielkopolskiego ZPN.

 • 08.07.2024

  Polonia 2017/2018: Podsumowanie wiosny 2024

  Zespół skrzatów (roczniki 2017-2019) w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rywalizował w turniejach bezwynikowych organizowanych pod kontrolną Wielkopolskiego ZPN. W swojej grupie Poloniści grali z Maratończykiem Brzeźno, Meblorzem Swarzędz oraz Clescevią Kleszczewo.

 • 08.07.2024

  Polonia 2016: Podsumowanie wiosny 2024

  W sezonie 2023/2024 zespół żaków młodszych F2 (rocznik 2016) w rundzie wiosennej rywalizował w turniejach bezwynikowych prowadzonych przez Wielkopolski ZPN. W grupie oprócz zespołu Polonii rywalizowały jeszcze Jedynka Luboń, SF Luboń, Unia Swarzędz oraz dziewczęta Warty Poznań.

 • 08.07.2024

  Polonia 2014: Podsumowanie wiosny 2024

  Zespół orlików młodszych Polonii Środa Wielkopolska (rocznik 2014) wiosną prowadzony był przez Weronikę Rychlewską oraz Łukasza Kaczałkę, a pod koniec rundy z powodu dużej liczby nowych zawodników utworzona została druga grupa treningowa, którą przejął Michał Furmańczyk. Zespół brał udział w turniejowych rozgrywkach ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, które rywalizowały z Avią Kamionki, Kotwicą Kórnik, UKS-em Śrem oraz Wartą Śrem.

SPONSORZY

SPONSOR GŁÓWNY
PAKIET ZŁOTY
PAKIET SREBRNY
BRĄZOWY PARTNERZY
SPONSORZY KOBIET
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.