21.12.2022
Polonia 2015: Podsumowanie jesieni 2022
Podopieczni Miłosza Twardowskiego i Pawła Hoffmanna od sierpnia spędzili na boisku ponad 100 godzin. Było to dla tego rocznika pierwsze pół roku, w którym zawodnicy trenowali trzy razy w tygodniu i każdy mikrocykl kończyli meczem kontrolnym.
Z miesiąca na miesiąc widoczny był postęp, jaki dokonywał się u naszych zawodników. Udział w wielu turniejach i meczach powodował ciągły rozwój i nabieranie doświadczenia.
W trakcie półrocza wiele razy drużyna brała udział w turniejach ligowych Wielkopolskiego ZPN, gdzie jej rywalami byli: Jarota Jarocin, AP Reissa Jarocin, UKS Śrem, Warta Śrem, Avia Kamionki, Kotwica Kórnik oraz Orlik Mosina. Oprócz tego grali mnóstwo gier kontrolnych z silnymi rywalami np. Warta Poznań, Suchary Suchy Las.
W końcówce roku było mnóstwo okazji do tego, aby udowodnić swoją wartość. Dzięki temu żaki młodsze mogą pochwalić się zdobyciem szóstego miejsca w ogólnopolskim turnieju Tarczyński Arena Cup we Wrocławiu, piątego (na trawie) i trzeciego (w hali) miejsca w prestiżowym cyklu turniejów Stadion Średzki Cup, czy też zwycięstwem w turnieju mikołajkowym o Puchar Burmistrza Jarocina w Cielczy.
Trenerzy w ostatnim pół roku postawili na wzrost dyscypliny na zajęciach i przez rozmowy z zawodnikami udowodnili młodym piłkarzom, że warto słuchać i się rozwijać.
Z tego miejsca chcemy także podziękować rodzicom, za wsparcie i pomoc w wielu kwestiach, szczególnie organizacyjnych.
Kadra Polonii (rocznik 2015) w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023:
Grupa czerwona: Wiktor Cavaliere, Liliana Doros, Michał Fludra, Julian Gołębiewski, Jan Jakszewski, Barbara Jakubowska, Filip Jasiński, Kacper Konik, Mateusz Korcz, Konrad Kriger, Jan Leporowski, Wojciech Łukaszewski, Kacper Nowacki, Bartosz Różański, Filip Stasiak, Alicja Tylman, Ksawery Wzięch.
Grupa biała: Jakub Barcz, Aleksander Błaszyk, Yan Dzendzyur, Tymon Jędrzejewski, Antoni Kulka, Maciej Małecki, Jan Norkiewicz, Franciszek Pokładecki, Radosław Polk, Szymon Szurko, Piotr Talaga, Nikodem Tatarek, Filip Trzciński, Bartosz Wachowiak, Lena Wawroska, Julian Zimoch.
Trenerzy: Miłosz Twardowski, Paweł Hoffmann.
Najnowsze aktualności
-
22.10.2012
Polonia TV: Polonia Środa - Notecianka Pakość
Dostępna jest już wypowiedź trenera Roberta Halaburdy oraz skrót 37. minutowego meczu Polonii Środa Wielkopolska z Notecianką Pakość, który został przerwany z powodu gęstej mgły, która bardzo ograniczyła widoczność na boisku.
-
21.10.2012
Wygrana dziewczyn z Zjednoczonymi
W dzisiejszym meczu 7. kolejki trzeciej ligi kobiet drużyna Polonii Środa Wielkopolska pokonała na własnym boisku Zjednoczonych Kaczory 4:2.
-
21.10.2012
Galeria: Polonia Środa - Notecianka Pakość
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego meczu III ligi pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Notecianką Pakość. Spotkanie zostało zakończone w 37. minucie z powodu gęstej mgły, która znacznie utrudniała widoczność.
-
21.10.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Notecianka Pakość
Poniżej przedstawiamy statystyki z dzisiejszych 37. minut meczu Polonia Środa - Notecianka Pakość. Więcej razy na bramkę uderzali średzianie i także więcej razy łapani byli na pozycji spalonej. Goście z kolei wykonywali więcej rzutów rożnych.
-
21.10.2012
Mecz Polonia - Notecianka przerwany
Mecz 13. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej pomiędzy Polonią Środa Wielkopolska, a Notecianką Pakość decyzją sędziego został przerwany w 37. minucie gry z powodu gęstej mgły.
-
21.10.2012
Jedna zmiana w Polonii
Z jedną zmianą w porównaniu do meczu z Unią Swarzędz wystąpią dziś piłkarze Polonii Środa przeciwko Noteciance Pakość.
-
21.10.2012
Zwycięstwo młodzików
W sobotę 20.10.2012r. o godzinie 11 na dolnym boisku centrum treningowego Polonii odbyl się kolejny mecz ligowy młodzików. Podopieczni trenera Fryderyka Haremskiego podejmowali drużynę z Kórnika. Poloniści pewnie odnieśli kolejne zwycięstwo ligowe pokonując rywala 4:1 lecz z samej gry nie można być do końca zadowolonym.
-
21.10.2012
Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa
W sobotę 20 października zespół juniorów młodszych wyjechał na kolejny mecz ligowy tym razem do Orzechowa. Tam Poloniści rozegrali spotkanie ze Spartą Sklejka Orzechowo, które wygrali w najmniejszym wymiarze 9:0, prowadząc do przerwy 6:0.























































