OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

21.12.2022

Polonia 2015: Podsumowanie jesieni 2022

Podopieczni Miłosza Twardowskiego i Pawła Hoffmanna od sierpnia spędzili na boisku ponad 100 godzin. Było to dla tego rocznika pierwsze pół roku, w którym zawodnicy trenowali trzy razy w tygodniu i każdy mikrocykl kończyli meczem kontrolnym.

Z miesiąca na miesiąc widoczny był postęp, jaki dokonywał się u naszych zawodników. Udział w wielu turniejach i meczach powodował ciągły rozwój i nabieranie doświadczenia.


W trakcie półrocza wiele razy drużyna brała udział w turniejach ligowych Wielkopolskiego ZPN, gdzie jej rywalami byli: Jarota Jarocin, AP Reissa Jarocin, UKS Śrem, Warta Śrem, Avia Kamionki, Kotwica Kórnik oraz Orlik Mosina. Oprócz tego grali mnóstwo gier kontrolnych z silnymi rywalami np. Warta Poznań, Suchary Suchy Las.

W końcówce roku było mnóstwo okazji do tego, aby udowodnić swoją wartość. Dzięki temu żaki młodsze mogą pochwalić się zdobyciem szóstego miejsca w ogólnopolskim turnieju Tarczyński Arena Cup we Wrocławiu, piątego (na trawie) i trzeciego (w hali) miejsca w prestiżowym cyklu turniejów Stadion Średzki Cup, czy też zwycięstwem w turnieju mikołajkowym o Puchar Burmistrza Jarocina w Cielczy.

Trenerzy w ostatnim pół roku postawili na wzrost dyscypliny na zajęciach i przez rozmowy z zawodnikami udowodnili młodym piłkarzom, że warto słuchać i się rozwijać.

Z tego miejsca chcemy także podziękować rodzicom, za wsparcie i pomoc w wielu kwestiach, szczególnie organizacyjnych.


Kadra Polonii (rocznik 2015) w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023:

Grupa czerwona: Wiktor Cavaliere, Liliana Doros, Michał Fludra, Julian Gołębiewski, Jan Jakszewski, Barbara Jakubowska, Filip Jasiński, Kacper Konik, Mateusz Korcz, Konrad Kriger, Jan Leporowski, Wojciech Łukaszewski, Kacper Nowacki, Bartosz Różański, Filip Stasiak, Alicja Tylman, Ksawery Wzięch.

Grupa biała: Jakub Barcz, Aleksander Błaszyk, Yan Dzendzyur, Tymon Jędrzejewski, Antoni Kulka, Maciej Małecki, Jan Norkiewicz, Franciszek Pokładecki, Radosław Polk, Szymon Szurko, Piotr Talaga, Nikodem Tatarek, Filip Trzciński, Bartosz Wachowiak, Lena Wawroska, Julian Zimoch.

Trenerzy: Miłosz Twardowski, Paweł Hoffmann.

Najnowsze aktualności

  • 16.12.2012

    Rezerwy w statystyce

    Niedawno na łamach naszej strony prezentowaliśmy podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu drugiej drużyny Polonii Środa Wielkopolska. Dziś przedstawiamy podsumowanie w ujęciu statystycznym poszczególnych zawodników.

  • 16.12.2012

    Grają z nami: Środa XXI sp. z o.o.

    Dziś prezentujemy naszym kibicom kolejną firmę wspierającą naszą sekcję. Tym razem jest to Środa XXI sp. z o.o. 

  • 15.12.2012

    Polonia w oficjalnych spotkaniach 2012

    Od marca do listopada piłkarze Polonii rozegrali 27 meczów ligowych i 2 pucharowe. Zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej rozpoczęli rok zwycięstwem, a zakończyli remisem.

  • 15.12.2012

    Grają z nami: Colas Polska sp. z o.o.

    Dziś prezentujemy naszym kibicom kolejną firmę wspierającą naszą sekcję w ramach Klubu Partnera Piłka i Biznes. Tym razem jest to Colas Polska sp. z o.o. posiadająca pakiet granatowy. Firma Colas powstała w 1929 roku we Francji. Nazwa firmy pochodzi od nazwy zimnego asfaltu –cold asphalt- którego to firma jako pierwsza zaczęła używać.

  • 14.12.2012

    Wstępny plan sparingów Polonii

    Znany jest już wstępny plan meczów towarzyskich Polonii Środa Wielkopolska w trakcie przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2012/2013. Poloniści zmierzą się między innymi z pierwszoligową Wartą Poznań i drugoligowymi Jarotą Hotel Jarocin i KS Polkowice.

  • 14.12.2012

    Ostatnie zespoły podsumowały jesień

    W czwartek zakończony został cykl spotkań zespołów Polonii Środa Wielkopolska podsumowujących zakończoną w listopadzie rundę jesienną sezonu 2012/2013.

  • 14.12.2012

    Grają z nami: Aquaform

    Dziś prezentujemy Państwu kolejną firmę wspierajacą sekcję piłki nożnej w ramach platformy Piłka i Biznes. Jest to firma Aquaform posiadająca pakiet bordowy.

  • 13.12.2012

    Tym razem Kupiec Średzki lepszy

    W środę drużyna rezerw Polonii Środa Wielkopolska rozegrała kolejny mecz sparingowy w hali Gimnazjum nr 1. Podopieczni Waldemara Grześkowiaka po raz trzeci spotkali się z zespołem Kupca Średzkiego.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.