21.05.2025
Polonia 2012 w finałach turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka!
We wtorek zespoły Polonii 2011 oraz Polonii 2012 udały się do Rokietnicy, gdzie reprezentowały powiat średzki w wojewódzkich finałach turnieju LZS - Piłkarska Kadra Czeka. Rocznik 2012 spisał się doskonale i wywalczył awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w dniach 7-10 lipca w Nidzicy (warmińsko-mazurskie). W turnieju dla rocznika 2010 nasz powiat reprezentowała Polonia 2011, która odniosła jedno zwycięstwo i jedną porażkę, co nie dało kwalifikacji do finału.
Turniej LZS - Mała Piłkarska Kadra Czeka (rocznik 2012 i młodsi)
20 maja 2025 - Rokietnica
Faza grupowa:
Środa Wielkopolska 2:1 Ostrów Wielkopolski
Środa Wielkopolska 1:1 Rokietnica
Środa Wielkopolska 3:2 Pleszew
Finał:
Środa Wielkopolska 2:1 Chodzież
Polonia: Filip Błociszewski - Marcin Bartkowiak, Kiril Bezsmertnyi, Szymon Kempski, Oskar Limański, Piotr Nowaczyk, Adam Walczak, Tymoteusz Włodarczak. Trener: Bartosz Tomaszewski.
Turniej LZS - Piłkarska Kadra Czeka (rocznik 2010 i młodsi)
20 maja 2025 - Rokietnica
Faza grupowa:
Środa Wielkopolska 1:3 Chodzież
Jan Jankowiak
Środa Wielkopolska 2:1 Pleszew
Jan Jankowiak, Giovani Henriquez-Gajda
Polonia: Jan Staniaszek - Jakub Ciesielski, Ksawery Duchała, Giovani Henriquez-Gajda, Jan Jankowiak, Adam Jankowski, Kuba Kucharski, Marcel Łuczak, Jan Marciniak, Natan Nowaczyk, Igor Nowak, Kacper Pauter, Adam Peiner, Mateusz Szklarski, Ignacy Ucinek, Jeremiasz Wesołowski. Trenerzy: Mateusz Zawalski oraz Adrian Wojtysiak.
Najnowsze aktualności
-
27.07.2022
ZAPOWIEDŹ SPARINGÓW DRUŻYN SENIORSKICH (30-31 LIPCA)
Weekend 30-31 lipca będzie intensywny dla zespołów seniorskich naszego klubu. Wszystkie trzy drużyny rozegrają kolejne spotkania towarzyskie. Pierwszy zespół zmierzy się w sobotę na własnym boisku z IV-ligową Nielbą Wągrowiec. Także w sobotę swoje spotkanie rozegrają rezerwy Polonii Środa a rywalem polonistów będą juniorzy Unii Swarzędz. W niedzielę natomiast Polonistki zagrają na płycie głównej Stadionu Średzkiego z zespołem Medykiem Konin.
-
26.07.2022
Wysokość składek na sezon 2022/2023
1-go sierpnia Akademia Piłkarska Polonii Środa Wielkopolska rozpoczyna treningi w sezonie 2022/2023. Zarząd sekcji piłki nożnej podjął decyzję o wysokości składek za treningi w naszej Akademii.
-
25.07.2022
Wygrana z GSS Grodzisk
Piłkarki Polonii Środa pokonały w meczu towarzyskim rozgrywanym na boisku w Środzie Wlkp. GSS Grodzisk Wielkopolski 8:0 (5:0).
-
23.07.2022
Pewna wygrana z Kotwicą
W trzecim meczu towarzyskim rozgrywanym podczas okresu przygotowawczego piłkarze Polonii Środa zmierzyli się w Kórniku z trzecim zespołem czwartej ligi poprzedniego sezonu – miejscową Kotwicą.
-
22.07.2022
Akademia: Terminarze lig wojewódzkich
Zespoły akademii, które będą rywalizować w ligach wojewódzkich w sezonie 2022/2023, poznały terminarze rozgrywek. Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wszystkich naszych przedstawicieli przydzielił do grup południowych, w których mierzyć się będą z zespołami z dawanych okręgów kaliskiego, konińskiego i leszczyńskiego.
-
21.07.2022
Zapowiedź sparingów drużyn seniorskich (23-24 lipca)
Weekend 23-24 lipca będzie intensywny dla zespołów seniorskich naszego klubu. Pierwszy zespół zmierzy się w sobotę na wyjeździe z IV-ligową Kotwicą Kórnik. W niedzielę natomiast rezerwy ponownie podejmą na Stadionie Lekkoatletycznym zespół V-ligowego Przemysława Poznań, a wcześniej pierwszy w letnim okresie przygotowawczym sparing rozegrają kobiety. Polonistki zagrają na płycie głównej Stadionu Średzkiego z zespołem GSS Grodzisk Wielkopolski.
-
21.07.2022
Sparing rezerw: Polonia II 3:2 Przemysław Poznań
W rozegranym wczoraj meczu sparingowym na Stadionie Lekkoatletycznym w Środzie Wielkopolskiej rezerwy Polonii wygrały 3:2 z V-ligowym Przemysławem Poznań. Bramki dla średzkiej drużyny strzelili Oskar Janoś, zawodnik testowany z rzutu karnego oraz Sławomir Budnik. W niedzielę oba zespoły ponownie zmierzą się na Rolibudzie o godzinie 19:30.
-
20.07.2022
Krystian Pawlak zagrał w Regions' Cup
Krystian Pawlak rozegrał 90 minut w meczu eliminacji Regions' Cup 2022 pomiędzy kadrami Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Reprezentacja naszego okręgu wygrała po rzutach karnych. W podstawowym czasie gry utrzymał się bezbramkowy remis.






















































