OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

02.04.2015

Pojadą do Włocławka

W sobotę tuż przed świętami Wielkanocnymi piłkarze Polonii Środa rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasi piłkarze udadzą się do Włocławka aby rozegrać spotkanie ligowe z tamtejszym zespołem Włocłavi. Mecz odbędzie się na nowym obiekcie zespołu Włocłavii mieszczącym się przy ulicy Chopina na którym nasz zespół nie miał jeszcze okazji gościć.

Poloniści po falstarcie w pierwszej kolejce wiosennych zmagań i przegranej w Tarnowie z tamtejszą Tarnovią w kolejnym spotkaniu na własnym boisku pewnie pokonali Ostrovię Ostrów Wlkp. 4:1. Skutecznością w tym meczu błysnął Krzysztof Bartoszak który zdobył dla naszego zespołu dwie bramki. Pozostałe trafienia były autorstwa Dawida Liska i Jakuba Solarka. Dzięki temu zwycięstwu nasz zespół zachował kontakt ze ścisłą czołówką ligowej tabeli. Jednak jak powtarza średzki szkoleniowiec Mariusz Bekas jego zespół potrzebuje serii zwycięstw aby zawodnicy poczuli jeszcze większą pewność siebie i mogli pokazać pełnię swoich umiejętności.

Na pewno po za kadrą meczową na to spotkanie znaleźli się pauzujący za kartki Krystian Pawlak i Michał Stańczyk. Niedostępny jest również cały czas leczący kontuzję Szymon Grzelak. Reszta zawodników będzie do dyspozycji naszego trenera. Do kadry wraca także po pauzie za żółte kartki Igor Jurga. Jego powrót da naszemu szkoleniowcowi jeszcze większą możliwość manewru w środku pola. Ale czy zdecyduje się on na posadzenie na ławce kogoś z dwójki Łukasz Przybyłek – Dawid Lisek którzy stanowili o sile środka pola w wygranym meczu z Ostrovią? A może Mariusz Bekas po raz kolejny zaskoczy zmieniając zawodnikom ich nominalne pozycje? O tym wszystkim przekonamy się krótko przed spotkaniem kiedy to znane będą już składy meczowe obu zespołów.

Włocłavia Włocławek obecnie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem jednego punktu. Jednak w przerwie zimowej w zespole z Włocławka doszło do kilku zmian kadrowych co było widoczne już we wiosennych meczach. Mimo że włocławianie przegrali oba spotkania to w zgodnej opinii obserwatorów tych meczy wypadli w nich bardzo dobrze będąc równorzędnym rywalem dla swych przeciwników.

Jesienią poloniści wygrali na własnym boisku z Włocłavią Włocławek 3:0,  a bramki wtedy zdobyli Jakub Solarek, Radosław Barabasz i Michał Chmielecki z rzutu karnego.

Sobotnie spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:00 na stadionie we Włocławku.

Najnowsze aktualności

  • 07.10.2012

    Rezerwowi pokonali drugi zespół

    W sobotnie popołudnie na dolnym boisku Centrum Treningowego Polonia rozegrany został mecz kontrolny pomiędzy zespołem rezerw, a zawodnikami pierwszej drużyny, którzy nie znaleźli się w kadrze na dzisiejsze spotkanie trzeciej ligi z Górnikiem Konin.

  • 07.10.2012

    Mariusz Kułak drugim trenerem Polonii

    Mariusz Kułak dołączył do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu Polonii Środa Wielkopolska i został drugim trenerem drużyny.

  • 07.10.2012

    Żaki uległy Liderowi Swarzędz

    W sobotę rano w Swarzędzu swoja piątą kolejkę rozegrały żaki Polonii ŚrodaWlkp. Przeciwnikiem Średzian był Zespół UKS Lider Swarzędz. Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych gdyż od samego rana padał deszcz.

  • 07.10.2012

    Relacja LIVE! Polonia - Górnik

    W dzisiejszym meczu 11. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Polonii Środa Wielkopolska zmierzą się na własnym boisku z Górnikiem Konin. Będzie to dobra okazja dla średzian by zainkasować komplet i oddalić się od dolnych rejonów tabeli

  • 07.10.2012

    Optymizm nie opuszcza fanów

    Już dziś piłkarze Polonii Środa Wielkopolska rozegrają jedenasty w tym sezonie mecz ligowy. Przeciwnikiem średzian będzie ostatni w tabeli Górnik Konin. Po porażce w Trzciance średzcy kibice liczą na rehabilitację i zdobycie trzech punktów..

  • 06.10.2012

    Wyniki sobotnich meczów 9. kolejki klasy A

    Dzisiaj rozegrano dwa z siedmiu meczów dziewiątej kolejki poznańskiej klasy A grupy I. W Książu Wielkopolskim, miejscowa Pogoń podzieliła się punktami z Phytopharmem Klęka, a w Kicinie, LKS pokonał 2:1 Błękitnych Owińska.

  • 05.10.2012

    Zapowiedź 9. kolejki klasy A

    Dziewiątą kolejkę ligową rozegrają w najbliższy weekend drużyny poznańskiej klasy A grupy I.

  • 06.10.2012

    Wyniki sobotnich meczów 11. kolejki III ligi

    Poniżej przedstawiamy wyniki sobotnich spotkań 11. kolejki trzeciej ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Pierwsza porażkę poniosła Ostrovia 1909 Ostrów, która uległa na własnym boisku Unii Swarzędz 0:1. Ponadto zwycięstwa odniosły drużyny Pogoni Mogilno, Lubońskiego KS Fogo Luboń i Nielby Wągrowiec.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.