16.10.2017
Podział punktów z Lotnikiem (2006)W sobotę 14 października odbył się kolejny mecz drugiego zespołu Polonii Środa z rocznika 2006. Tym razem poloniści mierzyli się z Lotnikiem Poznań.
Mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany i dość ostry. Mimo iż poloniści prowadzili już 3:1 ostatecznie remisujemy 3:3. Należy szanować jeden punkt choć była okazja to zgarnięcia całej puli. Brawo dla wszystkich zawodników za walkę do samego końca.
Bramki strzelili: Jeremi Zaganiaczyk, Kamil Mielcarek oraz padła bramka samobójcza.
Polonia zagrała w składzie: B. Muczke, J. Wichłacz, M. Pieszke, Ł. Lisiewicz, G. Graf, T. Skrobich, J. Zaganiaczyk, W. Łażewski, K. Mielcarek, D. Tumidaj, M. Pankowski.
Najnowsze aktualności
-
13.08.2009
Ostatni sparing rezerw
W najbliższą niedziele II drużyna Polonii, prowadzona przez trenera Jacka Nowaczyka zagra ostatni sparing przed rozpoczeciem oficjalnych meczy w A- Klasie grupie I. Rywalem będzie dobrze znana średzkim kibicom drużyna Phytopharmu Klęka.
-
14.08.2009
Ruszają rozgrywki juniorskie
15 sierpnia juniorzy starsi i młodsi zaczynją start w najwyższych rozgrywkach w swoje kategorii: w Wielkopolskiej Lidze Juniorów.
-
14.08.2009
Pierwszy poważny egzamin średzkich piłkarzy
W sobotę 15 sierpnia o godzinie 17.00, Polonia zagra swój drugi mecz ligowy w obecnym sezonie, z silną drużyną Sokoła Pniewy. Nasz przeciwnik to zespół który zapewne będzie walczył o awans do wyższej ligi, czego dowodem jest bardzo dobra postawa w zeszłym sezonie i wzmocnienie kadry w okresie przygotowawczym.
-
13.08.2009
Czarni Wróblewo pozostają w IV lidze
Rozgrywki IV ligi rozoczęły się już w sobote, a dopiero wczoraj poznaliśmy ostatnią drużynę, która zagra w naszej lidze. Po barażach z udziałem 4 zespołów , prawo gry w rozgrywkach IV- ligowych otrzymali Czarni Wróblewo.
-
13.08.2009
Liczymy na doping w Pniewach
Już w sobotę 15 sierpnia piłkarzy Polonii czeka pierwszy poważny egzamin. Nasz zespół podejmie na wyjeździe faworyta rozgrywek IV ligi grupy północnej- zespół Sokoła Pniewy.
-
12.08.2009
Witamy na www.polonia-sroda.pl !!!
Miło nam poinformować, że od dzisiaj wszyscy sympatycy średzkiej piłki mogą korzystać z nowego portalu Polonii Środa !!! Strona jest kontynuacją działań podjętych w celu sprostania oczekiwaniom naszych kibiców. Mamy nadzieje, że nowy portal będzie jeszcze lepszy.





















































