21.05.2018
Podział punktów w Poznaniu (2006)W sobotę 19 maja o godzinie 11:00 w Poznaniu odbył się kolejny mecz ligowy Młodzików Młodszych. Tym razem podopieczni trenera Fryderyka Haremskiego mierzyli się z zespołem Polonii Poznań.
Pierwsze minuty spotkania należały do polonistów. Kilka groźny sytuacji stworzył Kamil Mielcarek oraz Jeremi Zaganiaczyk. Jednak to przeciwnicy wychodzą na prowadzenie, po bramce strzelonej z kontry. Kilka minut później tracimy kolejną bramkę. Polonia odpowiedziała jedną bramką strzeloną przez Wojtka Łażewskiego. Do przerwy przegrywamy 2:1.
W drugiej części meczu gra wyglądała podobnie. Troszkę ospali poloniści próbowali gry z kontry. Poloniści drugą połowę zagrali zdecydowanie lepiej. Było widać walkę o każdą piłkę, której brakowało w pierwszej części gry. Niestety czasu wystarczyło tylko na remis. Wynik końcowy 2:2.
Polonia zagrała w składzie: B.Muczke, G.Graf, M.Pieszke, W.Łażewski, T.Skrobich, M.Grzelczak, J.Zaganiaczyk, K.Mielcarek, A.Mieloch, A.Szarzyński, J.Wichłacz.
Najnowsze aktualności
-
27.03.2017
Kontrolnie z AR Jarocin (2006)
Dnia 22.03.2017r w środę o godzinie 18.15 na orliku w Jarocinie pierwsza drużyna orlika starszego rozegrała mecz kontrolny. Rywalem był zespół Akademii Reissa Jarocin. Trenerzy uzgodnili czas gry 4 części po 20 minut.
-
27.03.2017
Gra kontrolna orlika starszego (2006)
Dnia 26.03.2017r w niedzielę o godzinie 10.00 na orliku w Czerwonaku pierwsza drużyna orlika starszego rozegrała mecz kontrolny. Rywalem był zespół Reprezentacji Gminy Czerwonak. Trenerzy uzgodnili czas gry 4 części po 20 minut.
-
27.03.2017
Trzy punkty z Jarocina (2000/01)
W niedzielę 26 marca na boisku w Jarocinie rundę wiosenną zainaugurowali nasi juniorzy młodsi w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Młodzi Poloniści, po dwóch zwycięstwach w rundzie jesiennej nad zespołem Jaroty, uchodzili za faworytów tego spotkania, ale jak wszyscy wiedzą nie zawsze papierowi faworyci kończą mecz z trzema punktami. Zwłaszcza runda wiosenna rządzi się swoimi prawami i o każdy punkt jest niezwykle trudno.
-
25.03.2017
Trzy punkty ze Świecia
Polonia Środa pokonała w Świeciu tamtejszą Wdę 2:0 (1:0). Bramki dla Polonii zdobyli Radosław Barabasz i Krzysztof Bartoszak.
-
23.03.2017
W sobotę z Wdą Świecie
W najbliższą sobotę piłkarze średzkiej Polonii wyjadą do Świecia, by tam w ramach rozgrywek trzeciej ligi zmierzyć się z miejscową Wdą. Będzie to spotkanie 20. kolejki.
-
21.03.2017
Rezerwy odpadły z pucharu
W niedzielne przedpołudnie rezerwy średzkiej Polonii podejmowały na własnym boisku Drużynę Wiary Lecha Poznań w ramach 1/8 okręgowego Pucharu Polski. Bo bardzo zaciętym meczu w regulaminowym czasie gry mieliśmy remis 2:2 (0:1). O awansie do kolejnej rundy musiały więc rozstrzygnąć rzuty karne, które lepiej wykonywali goście z Poznania wygrywając 7:6.
-
21.03.2017
Zagrali z Kanią (2006)
W sobotę 18.03.2017 o godzinie 10.30 na orliku w Gostyniu pierwsza drużyna orlika starszego rozegrała mecz kontrolny.
-
21.03.2017
Dwie wygrane młodzików (2005)
W ostatnim tygodniu grupa młodzików młodszych rozegrała dwa mecze kontrolne. Podopieczni trenera Fryderyka Haremskiego mierzyli się z Szkołą Futbolu Luboń i Lechią Kostrzyn. Poloniści obydwa mecze wygrali kolejno 4:3 i 5:1.





















































