20.11.2012
Podsumowanie 15. kolejki klasy AW mieniony weekend rozegrana została 15. kolejka poznańskiej klasy A grupy I. Mistrzem jesieni został Pelikan Niechanowo, natomiast drugie miejsce przypadło rezerwom naszej Polonii.
W meczu na szczycie, który odbył się na stadionie w Środzie podopieczni Waldemara Grześkowiaka nie wykorzystali szansy na zajęcie pierwszej lokaty i tylko zremisowali z Pelikanem 2:2.
Dość sensacyjnie zakończyło się spotkanie Phytopharmu Klęka z GKS-em Gułtowy. Faworyzowani gospodarze podzielili się punktami z zajmującym przedostatnie miejsce GKS-em 2:2.
Szansy na zakończenie jesieni na czwartym miejscu nie wykorzystał Poznań FC. Piłkarze ze stolicy wielkopolski ulegli na własnym boisku niżej notowanym Czarnym Czerniejewo 0:1. Dla zwycięzców była to pierwsza w tym sezonie wyjazdowa wygrana.
Niespodziewanie w Poznaniu punkty stracił Maratończyk Brzeźno, który zremisował z tamtejszym Przemysławem 2:2.
Zgodnie z przewidywaniami zwycięstwo zanotował Orkan Jarosławiec. Tym razem drużyna spod Środy wysoko pokonała Zawiszę Dolsk, strzelając jej pięć bramek i nie tracąc przy tym żadnej.
Zajmująca czwartą lokatę Pogoń Książ Wielkopolski uległa na wyjeździe LKS Kicin 0:2. Stratę punktów przez Pogoń wykorzystał wspominany już Orkan, który kosztem właśnie pogonistów awansował na czwartą pozycję.
Obyło się bez niespodzianki w meczu Orkanu Działyń z Błękitnymi Owińska. Wygrali ci pierwsi, gładko 3:0.
Wyniki 15. kolejki
sobota, 17 listopada
LKS Kicin - Pogoń Książ Wielkopolski 2:0
Orkan Jarosławiec - Zawisza Dolsk 5:0
Przemysław Poznań - Maratończyk Brzeźno 2:2
niedziela, 18 listopada
Polonia II Środa Wielkopolska - Pelikan Niechanowo 2:2
Phytopharm Klęka - GKS Gułtowy 2:2
Poznań FC - Czarni Czerniejewo 0:1
Orkan Działyń - Błękitni Owińska 0:3
Najnowsze aktualności
-
23.01.2012
II miejsce młodzików na turnieju w Kórniku
W sobotę 21 stycznia zespół młodzików wziął udział w Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2000 „KOTWICA” CUP 2012. Zawody w których wzięło udział 10 zespołów odbyły się na nowej hali sportowej w Kórniku. Poloniści po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie finale, w którym ulegli 1:2 drużynie Tarnowiaka Tarnowo Podgórne, zajęli II miejsce.





















































