OFICJALNY SERWIS KLUBU YOUTUBE

29.12.2015

Plan sparingów Polonii Środa

Trener średzkiego zespołu Mariusz Bekas ustalił ostateczny plan przygotowań swojej drużyny  do rundy wiosennej sezonu 2015/16. Szkoleniowiec podał także plan meczy towarzyskich jakie poloniści rozegrają w ramach tychże przygotowań. W sumie podopieczni Mariusza Bekasa mają zaplanowane 7 spotkań kontrolnych. Dwa terminy są jeszcze wolne ale o ich ewentualnym wykorzystaniu nasz sztab szkoleniowy zadecyduje w późniejszym terminie – prawdopodobnie już podczas samych przygotowań do rundy wiosennej. Wszystkie mecze odbędą się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią.  Podczas przygotowań poloniści zagrają między innymi z juniorami Lecha Poznań występującymi w Centralnej Lidze Juniorów, z KS Polkowice, Ilanką Rzepin czy Formacją Port 2000 Mostki. Nasz zespół prawdopodobnie wyjedzie także na tygodniowy obóz przygotowawczy do Słubic.  Ostatnim akcentem przygotowań będzie spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski z Luboński 1943 Luboń. Tydzień później poloniści powrócą do zmagań ligowych.

Plan meczy towarzyskich pierwszego zespołu Polonii Środa:

16 styczeń 2016, sobota, godzina 10:00 (boisko na Cytadeli w Poznaniu)

Lech Poznań CLJ - Polonia Środa

23 styczeń 2016, sobota (boisko w Grodzisku Wlkp.)

KS Polkowice - Polonia Środa

25 styczeń  - 31 styczeń 2016

Obóz sportowy w Słubicach

27 styczeń, środa, (boisko w Słubicach)

Ilanka Rzepin – Polonia Środa Wlkp.

30 styczeń, sobota (boisko w Słubicach)

Formacja Port 2000 Mostki – Polonia Środa

6 luty 2016, sobota, godzina 14:00 (boisko w Gnieźnie)

Mieszko Gniezno - Polonia Środa

10 luty 2016, środa,

Wolny termin

20 luty 2016, sobota, godzina 16:00 (boisko w Gnieźnie)

Vitkowia Witkowo - Polonia Środa

20 luty 2016, sobota, godzina 18:00 (boisko w Gnieźnie)

Unia Janikowo - Polonia Środa

27 luty 2016, sobota

Wolny termin

5 marzec 2016, sobota

Puchar Polski

 

Najnowsze aktualności

  • 16.03.2025

    Trzy punkty zostały w Środzie Wlkp.

    W niedzielne popołudnie drugi zespół Polonii Środa w ramach spotkania V ligi podejmował na własnym boisku UKS Śrem.

  • 15.03.2025

    Polonistki tym razem bez punktów

    W sobotę wieczorem na boisku Nowego Stadionu Średzkiego piłkarki Polonii Środa Wielkopolska rozegrały kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ich rywalkami była przedostatnia w ligowej tabeli ekipa z Bydgoszczy.

  • 15.03.2025

    Derby dla Sokoła

    W sobotnie południe na stadionie w Kleczewie odbyły się jedne z najstarszych trzecioligowe derby Wielkopolski w których miejscowy Sokół podejmował Polonię Środa Wielkopolska. Oba zespoły fantastycznie rozpoczęły rundę wiosenną więc kibice ostrzyli sobie zęby na pełen emocji pojedynek.

  • 14.03.2025

    Osiem goli na inaugurację (2012)

    Mocne wejście w rundę wiosenną zaliczyli młodzicy Polonii z rocznika 2012. Zespół Bartosza Tomaszewskiego i Dawida Nitki w środę na boisku CTP1 wygrał 8:0 (2:0) z Górnikiem Kłodawa. Bramki dla średzkiej drużyny strzelali Kacper Leciej - dwie, Jeremi Sójka - dwie, Nikodem Wolniewicz - dwie, Witold Chojnacki oraz Kiril Bezsmertnyi.

  • 14.03.2025

    Weekendowe transmisje w Polonia TV

    Zapraszamy Was na kolejne transmisje spotkań zespołów Polonii Środa które zrealizujemy w ten weekend.

    Transmisje oczywiście z komentarzem Łukasza Szarzyńskiego.

  • 12.03.2025

    Turniejowo we Wrocławiu (2010)

    W weekend 1-2 marca zespół Polonii 2010 II prowadzony przez trenera Kornela Ladrowskiego udał się do Wrocławia by wziąć udział w międzynarodowym turnieju Wrocław Winter Cup 2025. Poloniści trafili do grupy C, w której zajęli trzecie miejsce, zaś zmagania w grupie Silver zakończyli na czwartym miejscu, co w sumie dało 12. miejsce w całym turnieju. Nasi zawodnicy mieli okazję rywalizować między innymi z drużynami z Niemiec, Czech oraz Bośni i Hercegowiny.

  • 11.03.2025

    Zwycięstwo w SBG Central Cup! (2010)

    Polonia 2010 wygrała turniej piłkarski SBG Central Cup rozgrywany w Kolonii-Łobudzicach! Podopieczni Marcina Łopusińskiego oraz Marcina Grabowskiego byli bezkonkurencyjni i wygrali wszystkie swoje mecze, tracąc przy tym tylko jedną bramkę! Drugi średzki zespół został sklasyfikowany na piątym miejscu. Poza sukcesem całej drużyny dwóch zawodników zostało wyróżnionych indywidualnie. Do najlepszej piątki turnieju trafili Wiktor Nossow (bramkarz) oraz Kamil Jankowiak.

  • 11.03.2025

    Wyszarpane zwycięstwo z Górnikiem (2011)

    Wielu emocji dostarczył mecz 1. ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych, w którym Polonia 2011 wygrała 3:2 (1:2) z Górnikiem Konin. Poloniści źle weszli w mecz i już po piętnastu minutach przegrywali 0:2, ale kilka minut później Ignacy Ucinek wykorzystał rzut karny, zdobywając bramkę kontaktową. Długo utrzymywał się niekorzystny dla Polonii wynik, ale ostatnie kilka minut spotkania należało do podopiecznych Mateusza Zawalskiego i Adriana Wojtysiaka. W 75. minucie wyrównał Oskar Różewicz, który wrócił do Polonii po półrocznym pobycie w Warcie Poznań, a w doliczonym czasie gry gola na wagę trzech punktów zdobył nowy nabytek w średzkim zespole - Wojciech Śnitko.

SPONSORZY

SPONSORZY
PARTNER PLATINIUM
PARTNER GOLD
PARTNER SILVER
PARTNER PREMIUM
Serwis polonia-sroda.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.