28.06.2024
Plan letnich sparingów Polonii ŚrodaPiłkarze Polonii Środa są na zasłużonych urlopach ale nie oznacza to że sztab szkoleniowy naszego zespołu nie myśli już o nadchodzącym nowym sezonie. W minionym tygodniu poznaliśmy datę rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu oraz został ustalony plan letnich gier towarzyskich.
Przygotowania poloniści rozpoczną w poniedziałek 1 lipca. Przez cały okres przygotowawczy nasz zespół do nowego sezonu będzie trenować na własnych obiektach. Zaplanowane zostało też pięć gier kontrolnych. Pierwszą z nich poloniści rozegrają w sobotę 6 lipca a rywalem naszego zespołu będzie Odra Bytom Odrzański. Oprócz Odry poloniści zmierzą się między innymi z Legią II Warszawa czy Miedzią II Legnica.
Plan letnich sparingów Polonii Środa:
6 lipca, sobota, godzina 12:00, Leszno
Polonia Środa Wlkp. – Odra Bytom Odrzański
13 lipca, sobota, godzina 14:00, Środa Wlkp.
Polonia Środa Wlkp. – Warta Sieradz
20 lipca, sobota, godzina 12:00, Warszawa
Polonia Środa Wlkp. – Legia II Warszawa
20 lipca, sobota, godzina ??:??, Warszawa
Polonia Środa Wlkp. – rywal w trakcie ustalania
27 lipca, sobota, godzina 1:00, Środa Wlkp.
Polonia Środa Wlkp. – Miedź II Legnica
3/4 sierpnia
start rozgrywek ligowych
Najnowsze aktualności
-
10.10.2017
Wygrana Polonii na ciężkim terenie (2004)
W sobotę 7 października pierwszy zespół trampkarzy młodszych rozegrał kolejne spotkanie ligowe, tym razem poloniści udali się na mecz wyjazdowy do Swarzędza.
-
10.10.2017
UKS Śrem wywozi ze Środy trzy punkty (2003)
W sobotę 7 października zespół trampkarzy starszych Polonii Środa rozegrał kolejny mecz ligowy. Tym razem poloniści mierzyli się na boisku w Zielnikach z UKS Śrem.
-
09.10.2017
Rezerwy gromią Maratończyka
Polonia II Środa pokonała w meczu o mistrzostwo Klasy A zespół Maratończyka Brzeźno 9:0 (6:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Krzysztof Kaźmierczak - 4, Krystian Pawlak - 3, Marek Matysiak oraz Maciej Polody.
-
09.10.2017
Wywiady po meczu z Wierzycą
Jesteście ciekawi co po meczu z Wierzycą Pelplin miał do powiedzenia trener Polonii Środa Tomasz Dłużyk i zawodnik naszego zespołu Jakub Solarek? Posłuchajcie naszych pomeczowych wywiadów...
-
10.10.2017
Czas na kolejne zwycięstwo
Kolejnym rywalem średzkiej Polonii w walce o punkty na boiskach III ligi będzie beniaminek KP Starogard Gdański.
-
09.10.2017
Minimalna porażka z Lasem (2004)
W sobotę, 7 października, o godzinie 13 w Puszczykowie drugi zespół trampkarzy młodszych rozegrał kolejny mecz ligowy z drużyną miejscowego Lasu, która przed tym meczem z kompletem punktów prowadziła w ligowej tabeli. Było to 4 z kolei spotkanie rozgrywane na boiskach rywali.
-
09.10.2017
Kolejne trzy punkty Polonii (2008)
W sobotę 7 października drużyna orlika młodszego Polonii Środa rozegrała kolejny mecz mistrzowski a przeciwnikiem była drużyna Canarinhos Skórzewo.






















































