29.04.2012
Piotr Łęgosz arbitrem meczy Lech - PoloniaPiotr Łęgosz poprowadzi wtorkowy mecz na szczycie III ligi z udziałem Polonii Środa Wielkopolska i Lecha Rypin. Sędzia reprezentuje Kujawsko-Pomorski ZPN podokręg Włocławek. Na liniach arbitra wspomagać będą Adrian Rybowicz oraz Adrian Sławkowski.
32-letni sędzia prowadził w tym sezonie jeden mecz naszej drużyny. Było to spotkanie pierwszej kolejki z Unią Janikowo, w którym poloniści wysoko pokonali unitów 5:0. Arbiter nie sędziował natomiast żadnego meczu rypińskiego Lecha.
Obsada 24. kolejki III ligi:
Unia Swarzędz - GKS Dopiewo, sędzia: Pęcherz Adam (Kalisz)
Sokół Kleczew - Cuiavia Inowrocław, sędzia: Koronka Arkadiusz (Poznań)
Lech Rypin - Polonia Środa, sędzia: Łęgosz Piotr (Lipno)
Piast Kobylin - Lubuszanin Trzcianka, sędzia: Ziółkowski Maciej (Konin)
Notecianka Pakość - Górnik Konin, sędzia: Wiśniewski Bartłomiej (Włocławek)
Polonia 1912 Leszno - Wda Świecie, sędzia: Gołdyn Grzegorz (Inowrocław)
Victoria Koronowo - Unia Janikowo, sędzia: Jędrzejczak Jacek (Inowrocław)
Najnowsze aktualności
-
12.06.2012
Młodzicy zostali vi-ce mistrzami okręgu
W niedzielę 10 czerwca zespół młodzików rozegrał kolejne spotkanie w grupie mistrzowskiej. Tym razem na boisko w Środzie zawitała drużyna Polonii Chodzież. Po ciekawym meczu nasi zawodnicy zasłużenie pokonali gości 4:2. Tym samym Poloniści zrewanżowali się rywalom za porażkę 2:4 w Chodzieży. Zwycięstwo to także zapewniło naszym młodym graczom zajęcie na koniec rozgrywek II miejsca w tabeli w grupie mistrzowskiej, a tym samym zdobycie vi-ce mistrzostwa okręgu młodzików D-2, mimo iż do rozegrania został jeszcze jeden zaległy mecz z Błękitnymi Owińska.






















































