02.02.2016
Pierwszy turniej skrzatów (2009/10/11)W niedzielę 31 stycznia polonijne skrzaty wyruszyły do Gorzowa Wielkopolskiego na swój pierwszy turniej pod nazwą "Finał Ligi Mistrzów". Jak sama nazwa wskazuje każda drużyna wylosowała jedną z drużyn uczestniczących w finałach Ligi Mistrzów. Naszej drużynie przypadło reprezentować barwy Athletico Madryt.
Mecze odbywały się w dwóch grupach po 5 drużyn oraz każda drużyna rozegrał dodatkowy mecz z przeciwnikiem z drugiej grupy. I tak w meczu otwarcia ograliśmy słynną Barcelonę ("Junior" Różanki) 1-0. Kolejny mecz to minimalna przegrana 1-0 z kolegami z Grecji (Żaczek Lubin) . Kolejne mecze to już seria wygranych kolejno z Chelsea ("Junior" III Różanki) oraz Bayern Monachium ("Perła" Cybinka). Na sam "deser" do rozegrania zostały derby Madrytu, czyli mecz pomiędzy Athletico Madryt (Polonia Środa) a Realem Madryt ("Champions" Gryfino), które zakończyły się wygraną naszych zawodników 2-0.
Podczas turnieju nie odbywała się klasyfikacja miejsc, lecz każda drużyna dostała duży puchar, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale. Warto jednak zaznaczyć, że z nieoficjalnej punktacji Poloniści zajęli 2 miejsce.
W turnieju uczestniczyli : Stanisław Wieliński, Sebastian Grządzielewski, Adam Haniewicz, Stanisław Jaskólski, Paweł Kamiński, Borys Kasprzak, Mikołaj Rauhut, Maksymilian Roszkiewicz oraz Jakub Smolarz.
Najnowsze aktualności
-
25.07.2012
Galeria: Polonia Środa - Centra Ostrów
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego meczu towarzyskiego Polonii Środa z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem polonistów w stosunku 2:1.
-
25.07.2012
Statystyki z meczu Polonia Środa - Centra Ostrów
W środowe popołudnie piłkarze Polonii Środa pokonali na własnym boisku Centrę Ostrów Wielkopolski w meczu towarzyskim. Statystyki wskazują na zdecydowaną przewagę średzkiej drużyny.
-
25.07.2012
Polonia Środa - Centra Ostrów 2:1
W dzisiejszym meczu towarzyskim piłkarze średzkiej Polonii pokonali na własnym boisku czwartoligową Centrę Ostrów Wielkopolski 2:1. Bramki dla średzian zdobyli Maciej Kononowicz oraz Jakub Wiśniewski natomiast dla gości Grzegorz Korecki.

























































